Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sikerült megvalósítani az...

Sikerült megvalósítani az álmaitokat? Vannak vagy voltak 10 éves terveitek? Mik voltak ezek?

Figyelt kérdés

Elkezdtük tervezgetni a jövőnket az egyik barátnőmmel. Igazából elég konkrétan. Nagyjából tudjuk melyik egyetemre szeretnénk járni, melyik szakra. Aztán (és persze az egyetem alatt) dolgozni amíg meg nem lesz a kellő pénz, hogy kiköltözzünk Amerikába, és legyen egy saját vállalkozásunk. Lehet hülyeségnek hangzik, mármint bármi közbe szólhat. Nem igazán vagyok az a kitartó típus, bármibe belefogtam általában abbahagytam. De ez most nem egy diéta, nagyon lelkesek vagyunk:D Néztünk lakás árakat, kiköltözéshez szükséges folyamatokat átböngésztük. Igazából csak érdekelne, hogy volt e hasonló hosszútávú tervetek egy gimis baráttal és összejött e.

15L



2017. júl. 24. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Még 3 hónapos tervet se sikerült megvalósítanom soha. 27F
2017. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Ha ti az egyetem mellett összeszeditek egy amerikai lakás árát, akkor nektek nem is kell a diploma.
2017. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A reális terveim összejöttek, de az olyan álomszerű fantáziák, mint a tiéd, az nem.
2017. júl. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!