Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 Éves vagyok nem vagyok...

13 Éves vagyok nem vagyok nyugodt egy gondolattol es erzestol. Sokat irtam de kerlek olvassatok el es valaszoljatok. Nagy szuksegem van mas tanacsara. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok!Humoros es kedves.Szuletesem ota ajakon eltem a szuleimmel es az apukam feloli mamammal es a noveremmel aki most 16 eves ...anya es apa nagyon sokat vitazot.De kb 4 eves lehettem amikor egy nyugodt ejszakank nem volt mert minden este fel sirtam es a szuleim mindig arra jottek be hogy en mar ulok es orditok visitok a felelemtol...kerdeztek tolem mindig hogy mi a baj mit almodtam?Es soha nem tudtam elmondani mivel akkor szinte az nem is alom volt hanem a lelkemben vagy a fejemben egy erzes...lehet hogy hulyenek fogtok nezni de amikor tudjatok mos a gep es van benne az a forgo kozbe mindig luktet...es en azt a forgo lukteto erzest ereztem ...de erre kb nem reg jottem ra ..ugy hogy csak torolgettem a szobamba es hirtelen belem jott sok ev utan ez az erzes de nem is aludtam es ugy..el kezdek feszult lenni es ideges majd a noverem ram kerdezet hogy Vanda jol vagy?Mert en mar sapadt is voltam a szemem konnybe volt..Amikor mar a szuleim tenyleg nem tudtak mit csinalni velem a mamam otlete volt az hogy ejszaka hivjunk egy papot hazhoz..Na az a pap el is jott es arra emlekszem hogy hozott egy vastag gyertyat az asztalra tette majd akik a hazban voltak imatkoztak kozbe en a tappancsos szinezot szineztem ..ennyire emlekszem...de apa es a tesom meg ebbe az evbe telefonaltak es hallottam hogy errol volt szo majd ra kerdeztem es a noverem elmeselte hogy mit mondott apa..amikor en mr lefekudtem aludni a pap latinul beszelt a fulembe es anyaek kerdeztek hogy mi a baj velem de a pap nem mondta el nekik...es mar a hazat be is szenteltek...majd amikor mar ment el a sarkon fordult ki az utcankbol hirtelen fel jott egy nagy szel es a radony csak ment a nagy hanggal ...az utcan egy pillanatra az aram is elment ...igen ez elegge fura es remiszto ...anyaektol is kerdeztem ilyenkor nagyobb koromba es anyanak a valasza csak az volt hogy nem volt nyugodt a lelkem a sok vita hallata miatt...de en erzem hogy nem ez a baj ...es most nehany napja meg ol ez a gondolat hogy tortent velem? Miert volt hirtelen az a nagy szel stb? A pap miert nem akarta anyaeknak elmondani? Miert kellet szentelgetni a hazat? Es most 13 evesen ha mar bele gondolok igen felek ...majd anya es apa elvaltak es mi vardaba koltoztunk es szepen lassan kezdett mulni ez a rossz erzes amikor mar mas hol laktunk..:)Bocsanat hogy ilyen hosszut irtam es kerlek titeket ha mar el olvastatok irjatok valaszt is nagyon nagy segitseg lenne mert igy nem vagyok nyugodt ...koszonom azoknak akik el olvastak a problemamat ☺Tovabbi szep napot mindenkinek
2017. júl. 27. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értek az ezotériához de talán valami szellem esetleg volt a házban, vagy démon bocsi mindenkinek ha valami hülyeséget írtam.
2017. júl. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Fú a szüleid ritka nagy vadállatok . Az agyaddal nagyon sok hangot és nagyon sok mindent fel tudsz idézni vagy el tudsz képzelni. A pap egy nagy hülyeség. Nincs isten és semmi ilyen marhaság. Nem tudom mi lehet erre a logikus nagyarázat de nagyon sok dolgot beképzelhettél. Próbálj meg ilyenkor kicsit relaxálni. Nagy levegő ki és be közbeb számolj lassan, úgy ahogy egy mechanikus óra kattog vagy ha van metronomod akkor a segítségével. Szóval ez segít picit kikapcsolni az agyadatm. Mellesleg én Anarcson laktam :D
2017. júl. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak kioktatni, de mi köze van a kérdéshez az hogy kedves vagy?
2018. febr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!