Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A C+E jogosítványhoz hogy...

A C+E jogosítványhoz hogy értik azt B és C nem kezdő vezetői engedély?

Figyelt kérdés
mármint a B kategóriától számítjuk a 2 évet vagy a C kategóriától?

2017. júl. 27. 11:27
 1/7 szántóvető ***** válasza:
B-től.
2017. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem a B-től.... Az első megszerzett nemzetközileg elismert kategóriától. Lehet akár AM is az első jogsid. Ha megvan két éves, onnantól mehetsz. Ez azért van egyébként, mert a kezdő vezetői engedélynek van egy olyan korlátozása hogy nem vontathatsz semmit.
2017. júl. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, B nek kell lenni. Mondjuk szlovakiaban akar egyutt is leteheted a b c ce -t :D tokre felelossegtudatos, ja nem.
2017. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megint leírom. Nem, nem a B-nek kell két évesnek lennie. Az első jogsidtól számított két év. Az első jogsid lehet akár AM is.
2017. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szántóvető ***** válasza:
a lényeg hogy a C megszerzése után nem kell 2 évet várni,legalábbis erre irányult a kérdés szerintem.
2017. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az lehet. Én azért hangsúlyoztam ennyire hogy nem a B-től számolják, mert ugye más is olvashatja a kérdezőn kívül, aki mondjuk most kezd bele ebbe a B kategóriától indulva, de már van más jogsija. Annak rossz infó.
2017. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szántóvető ***** válasza:
igen ez igaz.
2017. júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!