Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "T"betűt tettem a kocsim...

Niceszisz kérdése:

"T"betűt tettem a kocsim "fenekére". Szerintetek ezek után is "anyázni" fognak a vezetők? Vagy van, aki tiszteletben tartja, hogy kezdő vagyok és légy hozzám türelmesebb?

Figyelt kérdés
Kezdő vezető vagyok. Gyakran vezetek. Igyekszem minél több rutint szerezni. Lassabban tolatok, parkolok mint egy profi rutinos vezető és többször ledudáltak, meg kiabáltak rám, hogy mit bénázok haladjak már stb..ma kitettem egy T betűt a kocsim hátsójára. Reménykedek hogy kicsit türelmesebbek lesznek az emberek velem.

2016. dec. 15. 20:54
 1/8 anonim válasza:
Jo otlet h kitetted es szard le a tobbieket. De torekedj h minel kevesbe lassitsd a forgalmat.
2016. dec. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nem akarlak meg ilyeszteni, de nem lesz sokkal jobb.

Anyázni lehet nem fognak, de lesodornak az útról, min ha ott sem lennél, bele másznak a fenekedbe.

Legalább is ez az én tapasztalatom.

Simán csak "süketté" kell vállni.

Rám is sokszor rám dudáltak régebben, mert folyton lefulladtam a pirosnál. Ahogy dudálzak, annál idegesebb letzltem, annál inkább nem tudtam elindulni.

2016. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán még a legostobább tajparasztok is láttak már T betűt,így még nekik is átmegy a lényeg miszerint hiába dudál attól csak méglassabban fogsz beparkolni
2016. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
T betűvel az a baj, hogy még városon belül is meg akarnak majd előzni, de ha kimozdulsz esetleg főútra, akkor mindenki meg akar majd előzni zárt vonalon, kanyarban, bárhol, akkor is, ha 100-al mész.
2016. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 veterán vas ***** válasza:
100%

Semmit nem jelent a T betű, mert aki paraszt volt, ezután is az is marad. Tehát aki úgy érzi, hogy csak dudálással és mutogatással fog téged "megnevelni", az ugyan úgy áll hozzá, függetlenül a vezető korától és rutinjától.

A másik buktató az, hogy a kezdő vezetők egy része azt gondolja, a T betű támogatja, védi, sőt egyes esetekben "megmagyarázza" a közlekedés többi résztvevőjének az esetleges bénaságot.

Nem igaz. Később Te is tapasztalni fogod, egy adott szituációban nem az az érdekes, hogy egy tanuló van előtted, vagy egy műszaki hibás, esetleg egy reszkető fejű öreg nénike. Csak egy valamit érzékel, hogy nem halad.

Úgy hogy ne azt reklámozd, hogy Te még kezdő vagy, hanem próbálj minél hamarabb rutint szerezni,és teljes értékű vezető lenni.

/T betű nélkül/ ;)

2016. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! a válaszokat. Akkor sokra nem megyek vele...
2016. dec. 16. 16:43
 7/8 anonim válasza:

A bunkók ellen az se véd, aki akar az úgyis emlegeti az anyukákat, nem jön rá hogy nincs értelme, dehát aki idegbajos az legyen idegbajos.:) Én nekem épp hogy több mint egy éve van jogsim, de nem nagyon dudáltak le, pedig bénáztam, inkább mosolyogtam egyet hogy biztos szidnak, meg ha egy nálam is kezdőbb, vagy nem kezdő de öreg, vagy csak simán bénázó ember szórakozik előttem akkor is csak mosolygok egyet. Sz*rd le mások véleményét, mindenki volt kezdő, Tényleg felesleges az a T betű

Vagy ha ez a lelkednek jót tesz használd csak, rajtad múlik, szerintem az ember (pici tulzassal) örök életébe tanuló vezető marad, mert biztos vannak olyan dolgok amik még őket is meglepetésként érheti és nem úgy reagálja le a helyzetet mint kene:)

2016. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mikeXxX ***** válasza:
sofőrként azt mondom jó ötlet mert t-betű nélkül lehet én is dudálnék :)!
2016. dec. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!