Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezzel mit akartak elérni vagy...

Ezzel mit akartak elérni vagy miért csináltak?

Figyelt kérdés
Tegnap sétáltam egyik rokonommal a városba ott voltunk a járdán mar majdnem a zebránal és egyszer jött egy Merci ami nagyon jól nézett ki amúgy és két pasi ült benne és ok elkezdtek nagyok bámulni meg lassitottak is és tényleg mind a ketten felemfordultak mosolyogtak beszéltek is meg minden. Szerintem annyira nem öltöztem kihívóan egy fehér tapados hosszú gatya meg egy fekete haspolo volt rajtam. Vagy nem tudom hogy egy az öltözék mar kihívónak számít e. 17/L

2017. júl. 30. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Tapadós gatya meg haspóló? Ugyan, miért lenne kihívó? Csak nem azért, mert mindened látszik benne?
2017. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
mindegy hogy vagy öltözve, de rohadt ronda lehetsz, ha ez a mindennapos dolog, különleges eseménynek számít 17 éves korod ellenére.
2017. júl. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem számít különleges eseménynek kedves utolsó. Egy szóval nem mondtam hogy nem fordult meg elő velem ilyen. -.-Csak nem tudom hogy ezzel mi a céljuk.
2017. júl. 30. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
szemlegeltetés a célja
2017. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Azt akarták elérni, hogy írj róluk a GYK-n. Ezért csinálták. Ez volt a céljuk.

Sikerült nekik.


Fogadásról beszélgettek, hogy kiírod, vagy sem? A vesztes fizeti a mai ebédet. Úgyhogy, még éppen időben írtad ki.

2017. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!