Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg nincs semmi okom az...

Tényleg nincs semmi okom az irigykedésre? Lent.

Figyelt kérdés
Mindjárt befejezem az ált.sulit és szeptemberbe középsulis leszek. Ugyan abba középsuliba fogok járni egy dilis lánnyal,csak más szakra. Én rendőr szakon 8 lány, ő gépész és 1-dül lesz lány. Úgy irigylem őt,de a bnőim szrint semmi okom nincs rá. Nem mondom rá, hogy csúnya inkább különös. Vissza húzódó, de azért csúnyán beszél meg flegma. Egy barátnője sincs a fúk meg nem is szólnak hozzá, szerintem még 1x sem volt barátja...pff. Szerintetek ott is rossz lesz neki?
2010. máj. 23. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:

És akkor mivan ha nem volt még 14 évesen barátja?:O

Ez már ciki?:D

Szerintem jobban fogja magát érezni nálad, nyugodtan irigyelheted.

2010. máj. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem is jó lehet ha nincs sok lány egy osztályba...:))

álmaim osztálya

de azért irigy nem lennék senkire ezért...

2010. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem tudom mi a problémád... ha az, hogy ő lesz egyedül lány akkor te se lehetsz a fiúk kedvence... nem értem, hogy miért akarod, hogy rossz legyen neki :S de van okod az irigykedésre
2010. júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!