Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van ez az "orvos válaszol"...

Van ez az "orvos válaszol" oldal. Tettem fel kérdést a nőgyógyásznak és jött is email hogy sikeresen elküldtem a kérdésem. De hogy kell megnézni a választ? Nem tanálom sehol a kérdésem.

Figyelt kérdés
2017. júl. 31. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Mikor kérdeztél?

Ezt az oldalt nem ismerem, de biztosan várni kell a válasszal. Én kérdeztem már olyan oldalon, ahol hetente egyszer nézik meg a kérdéseket.

Maga a kérdés sem szokott azonnal megjelenni, csak moderálás után. Az is több nap lehet. Vannak meggondolatlan emberek, akik kényes helyzetbe hoznák magukat. Ezért kell a kérdést is visszatartani.

Válasz esetén fogsz kapni értesítést.

2017. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Penteken kerdeztem azt hittem ma valaszt kapok de meg a kerdest sem talalom nem hogy a valaszt. Mert az az oldal nem olyan mint ez h van "sajat menu" stb. Regisztralni sem kell. Mindegy remelem kapok emailt. Koszonom a valaszod.
2017. júl. 31. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!