Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció leállítása ha a...

Inszemináció leállítása ha a nem működő petevezeték oldalán nő a tüsző?

Figyelt kérdés
Valaki járt már így? Hogy megy ez? Azt mondta az orvos, hogy akkor lesz inszemináció, ha a jó oldalon nő, bár azt olvastam, hogy stimulációkor mindkét oldalon nő, csak hát dominánsból egy van.

2017. márc. 10. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt kétszer is ,hogy az elzáródott petevezető oldalon volt tüsző csak és akkor is megcsinálták az inszeminációt. Mondván, hogy átvándorolhat. ( Amolyan vannak még csodák alapon) Hát én pont nem örültem, hogy vannak még csodák alapon szadiznak. Nekem minden alkalommal fájt az inszem és úgy végigvárni a két hetet, hoyg tudom, hogy felesleges az egész tortúra, de szenvedjek a progi hüvelytabival is stb. azóta már lombikozunk szerencsére.
2017. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3 inszeminációm volt, minden alkalommal volt mindkét oldalon megfelelő tüsző. Jó eséllyel neked is lesz mindkét oldalon. Azt egyébként el nem tudom képzelni, hogy az első válaszolónak mi fájt az inszemináció során. Semmi fájdalmas nem történik. Még csak nem is kellemetlen.
2017. márc. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is el van záródva az egyik. 3 inszeminációm volt, és mindig volt tüsző mindkét oldalon. Sohasem fájt az inszem, meg sem éreztem. Ha mégsem érne az adott oldalon, én inkább töröltetném a ciklust.
2017. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ennek én se örültem volna, inkább legyen felesleges 2 hét, mint 4, plusz a lehetőségek is elúsznak. És nem lehetett azt mondani, hogy köszönöm, most hagyjuk?
2017. márc. 10. 21:28
 5/8 A kérdező kommentje:
Az 1-est kérdeztem, csak közben már írtatok még.
2017. márc. 10. 21:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig volt tuszom mindkét oldalon és én is azok köze tartozom akiknek fajt az inszeminacio
2017. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetett, mert mikor mondtam neki, hogy szerintem felesleges azt mondta, hogy nem az és hogy mindenképpen megcsinálja. Amúgy egyszer az egyik lefújta, mert túl nagy lett a tüsző és mondván, hogy ciszta és utána bekerültem a saját orvosomhoz és ő meg azzal is megcsináltatta. :( Amúgy nekem az fájt ahogy a katétert bevezette a méhszájon keresztül, mert ovu után nagyon gyorsan záródik nekem és szinte mindig a zárt méhszájon keresztül tuszkodta be. volt hogy az asszisztens nyomta a hasam, hogy kiegyenesedjen a méh.
2017. márc. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik petevezetékem műtétileg eltávolították, de az orvosom állítja, hogy attól még teherbe eshetek azon az oldalon is.
2017. márc. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!