Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kb 1-2 het mulva mar mashol...

Kb 1-2 het mulva mar mashol fogok lakni. Depressziosnak erzem magam miatta, ez ugye jobb lesz idovel?

Figyelt kérdés
Uj alberletbe kell koltoznunk, a jelenlegitol eleg messze. Iskolat nem kell valtanom szerencsere,mert meg onnan is megkozelitheto. A jelenlegi alberletben mar 5 eve laktunk, es ha ugy vesszuk nem is szerettem annyira mert elegge lepukkant,viszont eleg nagy,ahova koltozunk meg kisebb,de teljesen felujitott. Ide igazabol nem kot semmi,mert egyik baratom se lakik itt,max neha reggel v. Delutan talalkoztan volt iskolastarsakkal, de veluk se tartom a kapcsolatot. Tehat nem ertem,ha nem kot ide semmi akkor miert erzem magam rosszul a koltozes miatt?
2017. aug. 3. 05:36
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

A változás miatt hogy valami új lesz az életedben.

Amikor én barátomékhoz költöztem sírtam tudom gyerekesen hangzik de másik megye másik falu .kitartás idővel jobb lesz.

2017. aug. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baj,meg kell szoknod! A pozitiv oldalára gondolj többször egy nap -jó állapotú szééép felújított-és nyugtázd magadban milyen jó hogy ez pont neked jutott :)
2017. aug. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hamar meg fogod szokni, nem lesz semmi gond!
2017. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!