Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez az Ownmckendry mánia?

Mi ez az Ownmckendry mánia?

Figyelt kérdés
Komolyan, ilyen hatalmas senpai srácnak állítja be magát mangarajzokon, rámész a videójára, aztán egy alacsony, kövér idegbeteg srácot látsz aki tizenéves lányokon röhög. Ezerszer elmondta régebben, hogy nem szereti az animéket, de rájött hogy a nézőközönsége nagyrésze viszont igen, szóval lejár mondoconra meg felvesz mindenféle Narutós, meg Tokyo ghoulos cuccokat úgy hogy nem is tudja mi az. Pár "rant" videós meg elkezdi védeni, gondolok itt a nagyképű manninra stb. (és igen, lehet kérdezni hogy mi közöm van hozzá, meg hogy hogy unatkozhatok ennyire... De mivel valós személyként nemtudom milyen, abba nem kötök bele)

2017. aug. 4. 12:16
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
És mégegyszer mondom, mint valós személy semmi bajom nincs vele, ez csak a videósra ownre vonatkozik.
2017. aug. 4. 12:18
 2/36 anonim ***** válasza:
15%
Iligy vagy.Te tudsz úszni?XD
2017. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
78%
Nem bunkóságból nevette ki hanem mert vicces/aranyos az a lány. És nem direkt azért csinálta hogy "uhh ez de f*s, csinálok belőle videót" hanem mert küldték neki a nézők. Ha a Poró dapkára gondolsz akkor az league of legends-es termék és ő lol-ozik. És ha tetszik mért ne hordja? Nekem is van egy box-olós pólóm és még is utálom a sportot. Ha nem csak pár videóból alkotnál véleményt tudnád hogy már megszeretett pár animét. Sőt! Régen sokat nézett, de az újjak nem jönnek már neki mint a régiek. A mangarajzokat neki készítették. Aki ilyen stílusban tud jól rajzolni ag rajzoljon így neki. Nem ő rajzolta/rajzoltatta. De ehhez semmi közöd, ahogy nekem se, és senki másnak. De elegem van abból hogy alig ismerik az adott videóst, néztek tőlük pár videot és az alapján alkotnak véleményt, miközben azt se tudják mit miért tesz. Own csinálja amit akar, te meg szard le, semmi közöd hozzá
2017. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Pff xD semmi közöm? Ennyi?
2017. aug. 27. 09:52
 5/36 A kérdező kommentje:

"Régen rengetegett nézett" xDDD

Aha, gondolom nyolc évesen látott 3 dragon ball részt meg pár pokemonosat és azóta azzal menőzik :P

2017. aug. 27. 12:02
 6/36 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon menő vagy hogy az adott emberről 0 tudással beszélsz. Ezek szerint veled nrm volt olyan hogy meguntál/utáltál egy sorozatot? Ilyen is van ám nem pedig 20 éven át ugyanazt nézni...
2017. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz? :DDD
2017. aug. 28. 21:44
 8/36 anonim ***** válasza:
30%
egy olyan dologról amit nem fogsz fel (mondjuk nincs is mivel)
2017. aug. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
61%

Istenem hova csöppentem??

Nem értem az ilyen embereket,komolyan.

Azt néz az ember amit akar,egyébként mellékesen szerintem own az egyetlen videós aki egyeltalán leszarja hogy mi a felkapott,nem minecraftozik csak azért mert az felkapott...

És ő az egyetlen akinek van véleménye,ilyen vr meg csak káromkodik mert a nézők azt írták,hogy az vicces...

2017. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Ja, "leszarja" :DDD

Kék bálna videó rémlik?

2017. aug. 29. 22:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!