Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Airsoft puskáról szeretnék...

Vilhelm Tomi kérdése:

Airsoft puskáról szeretnék pár információt/tapasztalatot kérni. Kell e ehhez valami engedély vagy mik a szabályok és honnan tudok tárat venni hozzá? modell: M85 G36 típusú airsoft géppuska Linket beleraktam.

Figyelt kérdés

Link róla:

[link]


2017. aug. 5. 12:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Gázos a pisztoly... Nem nagyon ismerem ezeket tudnál nekem linkelni?
2017. aug. 9. 09:41
 12/13 A kérdező kommentje:
Megjött az említett pisztolyom és beleraktam a gázt megtoltottem de mikor lőni akartam meghuztam a ravaszt és nem lotte a golyot hanem csak igy kiesett a fegyverből... Eléggé megijedtem mivel nem értek hozzá és nehogy rosszat adtak el nekem... Valalki tudna nekem segiteni hogy ez mért van?????????
2017. aug. 10. 12:45
 13/13 Jakus Tamás ***** válasza:
Helló. Először is tisztázzuk milyen bb-t vettél? Mit takar az a 20 mm amit írtál? Aztán milyen gázal töltötted meg a tárat? Stb stb stb. Írj egy levelet a helyzetről és ha tudok segítek de ha boltból vetted szart nem kaphattál az biztos.
2017. aug. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!