Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a baj ezzel a Z betűvel?...

Mi a baj ezzel a Z betűvel? (kép lent)

Figyelt kérdés

A kérdés komoly. Nem troll válaszokat szeretnèk.


[link]


Az utolsóról lenne szó (a kézírás). Én is ilyesmit használok és több tanár is megszólta a Z betűmet. Nem értem miért. Valaki azt mondta, hogy még bajom lesz ettől a gimiben. Nektek van ötletetek? Mert én nem értem mi a baj vele...


14/l


2017. aug. 6. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Náci Németország
2017. aug. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy német abc-s a kép?

Sajnos csak ilyet találtam, ami hasonlít rá...

2017. aug. 6. 00:51
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Ilyen betűket a nagyon perverz de egyelőre elfojtott szexuális vágyakkal rendelkezőknek van.
2017. aug. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Haha, nagyon vicces...
2017. aug. 6. 03:35
 5/7 anonim válasza:
100%
Szamomra egy picit "felismerhetetlen", hasonlit mas betukre is
2017. aug. 6. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsoval egyetertek, de szerintem NE hallgass masokra! Magadnak irsz, jegyzetelsz, nem a tanarnak, aki evente leadja ugyanazokat az anyagokat, es nem az osztalytarsaidnak, akik jegyzetelnek maguknak. Nyugodtan hasznald igy, gimiben semmi hatranyod nem lesz belole!
2017. aug. 6. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#1

Szerinted melyik volt hamarabb: a náci Németország (XX. század) vagy a cirill abc? (a IX. századra tehető a kialakulása)


Kedves Kérdező!

Használd nyugodtan. Ha valakinek problémája van vele, azzal csak a tájékozatlanságát bizonyítja.

A tanárok a gimiben lehet hogy maguk is tanulták az orosz nyelvet. (tudjuk, hány évtizedig volt kötelező a magyar mellett...) Úgyhogy nem valószínű hogy problémád lesz belőle.

Ha esetleg szólnak érte, említsd meg nekik udvariasan a cirill abc-t.

2017. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!