Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lefotóztak? Miért? Lehet...

Lefotóztak? Miért? Lehet belőle problémám?

Figyelt kérdés

Ma reggel a villamoson utazott pár arab túrista... Az egyik velem szemben ült és feltűnően sokszor nézett, közben a telefonjával kifotózott az ablakon. Aztán többször felém fordította a telefont és gyanítom, hogy lefotózott.... Semmi különös nem volt rajtam szóval nem értem miért!? Szólni nem mertem egyrészt azért mert előfordulhat, hogy nem is fotózott le másrészt mert nem elég jó ahhoz az angoltudásom, hogy vitatkozzak vele. Szerintetek lefotózott?

Ha igen akkor lehet belőle valami problémám? (kiteszi a netre vagy ilyesmik...)

Ti mit csináltatok volna a helyemben?:S


L/15


2010. máj. 23. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak megtetszettél neki, és gondolom azért fotózott le téged (már ha lefotózott) hogy otthon megmutassa a képed a családjának. :)
2010. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ismeri a napiszart!Vigyázz!
2010. máj. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ez mekkora. :D

lehet felkerülsz napiszarra xD

de am sztem is az első válaszadónak van igaza:)

2010. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet felvisz franciaországba futtatni?
2010. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

semmi baj nem lehet belőle ne aggódj:)

biztos szépnek talált és emlékbe fotózott le:)

és az se biztos h lefotózott, csak azokat a képeket nézegette, amit kifele készített:)

nooo paraaaaa:)

2010. máj. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi bajod belőle:))

Nyugii:)

Ha ez megnyugtat,engem a kínaiak fotóztak előszeretettel a BNV Nemzetközi Vásáron...Komolyan mondom,jöttek utánam a kamerás mobillal -.-:S

2010. máj. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engemet is igy lefotóztak, majd el is raboltak. Most Belgiumban élek napi 15 vendég. Meg van a betevőm.
2010. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!