Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha szinte minden...

Mit tegyek ha szinte minden este sírok?

Figyelt kérdés
Pár éve szinte minden este sírok és már ott tartok, hogy napközbe is. Olyan lány(16 éves) vagyok aki magabiztos,határzott, aki addig csinálja míg meg nem kapja vagyis szinte maximalista, de félek. Félek a jövőtől én a legtökéletesebb jövőt álmodom meg és félek, hogyha nem úgy sikerül amilyenek akarom bele bolondulok. És minden este sírok mert félek. Ez normális? Keressek fel esetleg egy pszihológust egy kicsit elbeszélgetni vele?
2017. aug. 7. 22:52
 1/4 anonim válasza:

A jövő félelem mondhatni igen. Gondolom, te nem a mai emberekre hasonlitassz, arra az elrontott (szépen szólva) generációra. Nos én is előre gondolok a jövőmre, tervezem, és csikorgatom. De mindig oda jutok. Mivan ha nem sikerül.

Tervezz mellé valamit ha félre sikerül. , sok jövő tervet lehet tervezni hisz előtted , és előttem is ott az élet .(Nem vagyok öreg ember xD) Szerintem szükségtelen. Nem kell sírnod. És ne pánikolj. Ne egy tervet gondolj ki, hanem többet. Mindenre gondolj, és amikor beüt a káosz, nagy eséllyel lesz már rá terved. (Sokszor már így megúsztam 1-2 pofont az élettől.) Egy tervre, egy jövő képre nem érdemes tervezni, nem feltétlen sikerül. (Nem azt mondom hogy nem sikerülhet, csak ott az esélye hogy nem fog.) Minden változik, te is fogsz , lehet 1-2 év és már nem fog érdekelni.

De ha építgeted a jövőt fejbe, tervezel, akkor több tervel kell elő állj, mert biztosan kapsz 1-2 pofont az élettől.



UI:pszichológus-t akkor keress fel, ha nagyon nagy baj van, lelkileg, esetleg mélyre süllyedsz, addig szerintem nem érdemes.

19/F

2017. aug. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A generáció részre ott gondoltam:

Ma élnek, jövőre nem gondolnak, nem is érdekli őket se iskola, se semmi más. . Csak hogy érthető legyen a "mai generációs" rész. Mert mostanság divat ott hagyni a középsulit, és leszrni a jövőt.

2017. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Félek a jövőtől én a legtökéletesebb jövőt álmodom "

Hát jogosan félsz, mert nincs "tökéletes" megvalósulása a terveknek.. illetve félni nem jó, úgyhogy hagyd ezt el, mert csak belebetegedsz, begyulladnak a sok sírástól az arcüregeid, és semmit nem valósítasz meg, nem hogy tökéletesen"!

Ez logikus, nem?

Tehát nyugi és step by step.

Állandóan módosítani is kell a terveket - "újratervezés"

És mesélsz a terveidről? Mit olvasol? milyen hangszeren tanulsz? rajzolni szoktál? naplót írni? ezek mind segítőek, bármilyen terved is van.

2017. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
A problèmàkat èrtem, de azok mindekinek vannak. Viszont ha tènyleg minden este sìrsz az már erősen depresszió gyanus. Szerintem mindenkèpp keress fel egy pszihológust ès minèl előbb. Ne félj attól hogy kinevetnek vagy bolondnak néznek vagy ilyesmi,szerintem inkàbb menj el ès előzd meg a bajt. Ha fàj a fogunk akkor is el kell menni a fogorvoshoz mert csak rosszabb lesz.
2017. aug. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!