Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyum mindig este 7-re megy...

Anyum mindig este 7-re megy dolgozni, és szinte mindig sírok mert hiányzik hogy nincs velem,13 L vagyok, ez normális?

Figyelt kérdés
vagyis nem zokogok csak sírok.és már vagy úgy 1-2 hónapja így jár de mégis...mit tegyek h elfogadjam?
2010. okt. 3. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne sírj amikor elmegy, inkáb örülj amikor hazamegy.

Az enyém is elindult egyszer a munkába, de sohasem érhetett haza.

2010. okt. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
inkább, bocs
2010. okt. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én néha csak ha alkalomadtán elmegy este, akkor is szomorú vagyok, nem tudom miért (persze nme sírok, mivel csak egyszer-egyszer fordul elő), de így el tudom képzelni, hogy milyen lehet, ha soha nincs otthon este.

Amúgy meg amíg otthon van addig használd ki, és beszélgess vele, meg ilyenek.

És remélem majd azért megszokod. :)

2010. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

teljesen normális, hogy hiányzik anyud. legyél vele többet napközben, beszélgessetek sokat, mondd el neki ha bánt valami... és foglald el magad este (:

L/15

2010. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igazuk van az előttem szólóknak,amíg otthon van,legyél vele minél többet,este pedig találj valami elfoglaltságot .. vagy pl otthon takarítsatok ki apuddal vagy a tesóddal ha van és ezzel meglephetitek mire hazaér :D

13L

2011. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!