Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van esélyem rá, hogy rendőr...

Van esélyem rá, hogy rendőr legyek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok jövőre érettségizek. Úgy tervezem, hogy jelentkezek a rendészeti szakközépbe viszont rossz a szemem..Rosszabb mint az előírtakban foglalt az orvos is azt mondta, hogy lehetetlen hogy én rendőr legyek. Na de nem fogom ilyen könnyen elengedni. Mondták páran többek között a testvérem felesége,aki rendőr szeretett volna lenni de túl alacsony volt,hogy ha odateszem magam fizikailag,pszichikailag magyarul látják rajtam,hogy mindent megteszek átengedhetnek..Szerintetek ez lehetséges?😊

2017. aug. 8. 14:55
 1/2 olalyy válasza:

Van hogy engednek a megszabott értékeket átlépni de ezek csak extrém esetekben vannak.

pl ha mint idén nincs elég kelentkező

Volt ismerősöm aki 3 centivel kissebb volt mint az előírás , de mivel nem volt elég jelentkező szemet hunytak felette

2017. aug. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Itt írnak a felvételi követelményekről, külön a látást nem részletezik.


Ez egy rendelet, neked választ ad:

[link]


Mivel nem részletezed, miben is áll a rossz látásod, itt meg tudod keresni.

De mint írtad, tudod, hogy kívül esik a határértéken.

A lelkesedésed kevés. A rendelettől eltérni nem lehet.


Nyilván az olyan rendőrnek, akiből nem mesterlövész lesz, hanem irodakukac, megfelelő a szemüveg is. De nem így veszik fel az embereket.

2017. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!