Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Teljesen normális testsúlyom...

Sheepa kérdése:

Teljesen normális testsúlyom van, még is van tokám?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne megoldani, hogy ne legyen tokám? :D (13/F)

2017. aug. 8. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van egy remek módszerem rá:


Ülj le, és nézz fel a plafon felé, ameddig tudsz. Mikor már nagyon feszül a nyakadnál, akkor csucsorits, alakítás "u" betűt az ajkaddal, mint a selfis csajok, minnél jobban húzd meg, hogy feszuljon az izom (és a tokád). Tartsd fent 2-3 másodpercig aztán engedd le és ismételd meg napi 20szor. Remelem segít, csak ne csináld emberek előtt, kicsit gáz lenne.

2017. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, már ma el is kezdem :D. Hány napnál láthatok kb. eredményt? Vagy esetleg hány hónapnál?
2017. aug. 8. 23:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok


Nem tudom pontosan, mert nekem sosem volt tokám, csak azért csináltam hogy feszesebb legyen a "tokám helye", és nekem bevált. Igazából régen láttam egy videóban. Én úgy vettem észre, hogy már 2-3 hét múlva lesz változás.

2017. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!