Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek normális a testsúl...

Szerintetek normális a testsúlyom? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval 172-173 cm magas lány vagyok, friss 14 éves. Kb 50-53 kg között mozog a súlyom. Szerintetek ez normális? (Ha nem, írjátok le légyszi, hogy fogyjak, vagy hízzak) Hízni semmi képpen nem szeretnék (max az izom miatt több kiló lehetnék) A lényeg, hogy popsi, illetve comb feszesítő/formáló gyakorlatokat írnátok (vagy hogy mit sportoljak). Szóval az a gáz, hogy semmi izmom nincs konkrétan (egy fekvőt sem tudok csinálni😂😅) Am másik, meg hogy nem vagyok kitartó (egyáltalán). Sok sikert a sok kérdés és szempont elégtételéhez 😁

Előre is köszi a válaszaitokat! ❤💙🖤



2017. febr. 13. 18:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Bizony izmosodnod kellene. A legjobb az lenne ha elkezdenél valamilyen sportot. Persze akár otthon is edzhetsz. 50 kiló igen kevés ehhez a magassághoz. Mit szoktál enni?
2017. febr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
a magasságodhoz képest 62-63 kg kéne legyél, mehetsz kardiózni, vagy otthon squatokat csinálj
2017. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés ez a súly. Sovány vagy. És mit akarsz feszesíteni? Ilyen soványan is löttyedt vagy? Mi az, hogy semmiképp se szeretnél hízni? Pedig pont azt kéne. De közben meg izmosodni akarsz? Hát neked nincs miből izmot építeni, úgyhogy elférne rajtad pár plusz kiló, persze izomban. A hízás nem egyenlő azzal, hogy hájas dagi leszel.
2017. febr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Tökéletes alakod lehet, sőt még talán vékonyka is.sok fehérje és neked a tornázást ajánlom szépen lassan de biztosan gyönyörű formáid lehetnek ha jól dolgozol!
2017. febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az első kérdezőnek: igazából nem vagyok válogatós, mindent megeszek, a suliban menzás vagyok, de a reggeliket kihagyom, mert nem jut rá időm (tudom, rosszul teszem, meg minden, de ez van). Amúgy szerintem nagyon sokat eszem, sőt! A hasamon felgyűrődik a háj ha leülök (nem vészes, de azért...)
2017. febr. 14. 21:17
 6/16 A kérdező kommentje:
A harmadik kérdezőnek: popsit és combot (kicsit hasat is) szeretnék erősíteni, feszesíteni. Mondom, nem vagyok kitartó! Nem tudom megtenni, hogy pl hetente eljárjak edzeni (heti 5 tesi óra mellett), mert úgysem jönne össze. Van amikor csak úgy rámjön az a " olyan akarok lenni, mint a példaképem, nem akarok hájas lenni, most sportolni fogok" érzés, de ez max havonta egyszer történik meg...
2017. febr. 14. 21:22
 7/16 A kérdező kommentje:
A negyedik kérdezőnek: a torna alatt ilyen akrobatikus tornás cuccot értesz? Kb 7 évig jártam ilyen tornára, de semmit sem ért szinte. Úgy értem nem tudok a fejenállások és a cigánykereken kívül semmilyen akrobatikus elemet. De azért köszi, gondolkodtam tajta, hogy elkezdek megint tornázni. Minden álmom, hogy én is meg tudjak csinálni olyan mutatványokat, mint a tvben, interneten stb. Csak hát megint a kitartás...
2017. febr. 14. 21:25
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem ilyen tornára gondolt szerintem a kedves válaszadó :)

Erősítő torna. Súlyzós edzés, hasgyakorlatok, comb fenék stb. Persze itt nem áll meg a tudomány a guggolás-hasprés dolognál. Youtube-on rengeteg videót találsz női súlyzós edzés néven vagy inkább jobb ha angolul keresel rá. Nagyon nagyon ajánlom Jillian Michaels videóit. Az ő edzéseivel fogytam le, aztán izmosodtam. Egyszerű kis edzések 30-40 percesek de tutira megizzadsz, és sajogni fog mindened.

Tudom, leírtad hogy nem vagy kitartó de valójában így a kérdésedre lehetetlen válaszolni. "Mit tegyek ha nem vagyok kitartó de valami olyasmit akarok elérni amihhez maximális kitartás kell?"

Határozd el magad, nézz esetleg más számodra ideális nők képeit, hogy te bizony ilyen és még ennél sokkal jobb leszel. Ha belenézel a tükörbe elégedett vagy? És mi a helyzet a fürdőruhás magabiztossággal? Ha semmi gondod, akkor felesleges tenned bármit hisz jól érzed magad

Mi nem tudjuk megmondani, hogy csinos vagy vagy nem. Ezek csak számok. Van 170 centivel 65 kilos no akinek isteni teste van, de ha 170 centivel egy 55 kilos not veszunk o lehet fele olyan csinos se,mert lötyi. És ez persze fordítva is lehet.

Szóval összegészébe: kitartás nélkül ezt lehetetlen megcsinálni, hogy izmosodj/csinosodj. Így ha nem tetszel magadnak, vagy törődj bele, vagy szedd össze magad. Ha tetszel magadnak, semmi dolgod,dőlj hátra és kész :)

2017. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem is arra gondoltam, hogy nem vagyok képes 10 percet tornázni, hanem hogy nem tudom megengedni magamnak a kevés időm miatt azt, hogy pl hetente lejárjak a konditerembe. Súlyzóm meg csak 1 kg-os van. Ha belenézek a tükörbe, akkor nem látom magam daginak, csak szerettem volna tudni, hogy szerintetek normális-e a testsúlyom. Mivel magamnak nem tudom eldönteni, hogy milyen az alakom, ezért egy-két barátnőmet megkérdeztem, hogy szerintük normális-e. Szinte mindenki soványnak mondott és anya is aggódik az alakom miatt, meg hogy nem eszem (pedig szerintem eszem eleget).
2017. márc. 3. 15:01
 10/16 anonim ***** válasza:

Akkor eddz. Ami alapján friss 14 éves vagy, azt mondom max nyolcadikos vagy. Nekem is heti 5 tesi mellett és 2 röplabda edzés mellett 11.-esként egy kéttannyelvű gimnáziumban (értsd: idegen nyelven tanulok tantárgyakat) hidd el borzalmasan kevés szabadidőm van. Megértem, hogy azt érzed kevés a szabadidőd, de ez csak idővel kevesebb és kevesebb lesz. Áldanám az eget ha annyi szabadidőm lenne mint nyolcadikban. De emellett hetente 5x edzek. Arra van időd, amire szánsz. Heti 1 edzés nem túl sokat érne. Nem kell elmenned kondiba, otthon is tudsz edzeni. Egy edzésre pedig minimum 30 percet kéne szánnod. Csak van hétköznap, főleg meg hétvégen 30 szabad perced :)

Lehet hogy sokat eszel, de az is valószínű hogy nem túl értékes anyagokat viszek be a szervezetedbe. Sok sok zöldség gyümölcs, túró, sovány húsok, hal, barna rizs meg egyéb fincsiségek.

Híznod kéne, mégpedig izomban. :)

2017. márc. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!