Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ki lehet "Pados"...

Szerintetek ki lehet "Pados" aki Youtubeon több tíz- sőt százezreket elszór streamereknek hogy legtöbbször saját magukat szégyenítsék meg?

Figyelt kérdés

Molnár Krisztiánnak, Turbó Titánnak szokott gyakran küldeni saját maguk égetéséért de láttam hogy Buflának (Pandur Show) is küldött már alvós lájv közben nagyobb összegeket.


Nekem már különböző összeesküvés elméletek is jártak a fejemben személyével kapcsolatban mert ekkora összegeket még havi több százezres fizetésből se szánnék rá senkire.


Vagy csak ennyire élvezi hogy "kilóra megveheti" ezeket az embereket? Ti mit gondoltok erről?



#YouTube #pandur show
2017. aug. 8. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem visszavonja utána :D
2017. aug. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pados valójában azt a pénzt mindig visszavonja. A pénz eredetileg a szüleié akik ezt a beteges "szórakozását" elnézik neki hisz az ág is húzza szegény gyereket. Homoszexualitása miatt sokan alázzák vidéken és ezzel akar kompenzálni.
2020. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!