Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segít? Baj van a...

Valaki segít? Baj van a rendelésemmel.

Figyelt kérdés
Rendeltem egy táskát Bangoodról úgy,hogy nem voltam bejelentkezve,mert nem éreztem szükség szerűnek. Az adataimat megadtam,fizettem, a pénzt le is vonták. Azt mondta az oldal,hogy majd kapok egy megerősítő e-mailt. Ez volt 3 napja. Azóta semmi. Volt lehetőségem visszatéríteni,de nem akartam, mert gondoltam be kell regisztrálni. Ezért ma beregisztráltam és eltűnt még a visszatérítés lehetősége is,mivel nincs meg a rendelés. Megpróbáltam kijelentkezni,hátha úgy látom, de semmi. Eltűnt. A regisztráláskor viszont kaptam megerősítő e-mailt, a rendeléskor meg nem. Mi lehet a probléma? Így még kihozhatják, ha nem kapok megerősítő e-mailt? Előre is köszönöm annak, aki segít!

2017. aug. 9. 14:47
 1/2 anonim válasza:

Nagy esélyt nem látok rá, de azért lehetséges. Konkrétumot mondani nem tudok, de ha találsz egy e-mail címet vagy telefonszámot, vedd fel velük a kapcsolatot, és majd ők elmondják, mi ilyenkor a teendő.

(Egyszer rendeltem netes oldalról, én be voltam jelentkezve, azonban megerősítő e-mailt nem kaptam. Szintén leterhelték a számlát, azonban a rendelésem nem érkezett meg. Felvettem a kapcsolatot az illetékessel. Válaszul annyit kaptam, hogy a rendelés hozzájuk nem érkezett be, és ha nem hazudom, a rendszer akkor is azonnal terhel, nem tudnak mit tenni. De mivel papírral igazoltam, hogy tényleg megtörtént az utalás, kisebb huzavona után mégis visszakaptam a pénzt.)

2017. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát... remélem lesz valami... csak várni tudok, de köszi a választ!
2017. aug. 9. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!