Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható egy béta?

Mennyire megbízható egy béta?

Figyelt kérdés

Nemrég csatlakoztam a facebookon egy csoportba, ahol az írok olvasókat kereshetnek az írásaikhoz, hogy külsős véleményt szerezhessenek a művükről. Nekem is szükségem lenne segítségre ilyen témában, de tartok tőle, hogy valaki felhasználná az ötleteimet. Közületek kért már ilyen segítséget? Megbízható egy ilyen béta?

Ha van rá mód, az válaszoljon, aki tapasztalattal rendelkezik ebben a témában, vagy tud segítséget nyújtani! Előre is köszönöm! :)



2017. aug. 9. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Aki bétának jelentkezik, az helyesírást meg fogalmazást javít. Nem lehetetlen, hogy kifogsz egy népművészeti cserépedényt, de azt csak a saját balszerencsédnek köszönhetnéd. Szóval az, hogy "megbízhatok egy bétában?" hülye kérdés, mert ez személytől függ, nem pedig az elfoglaltságtól.
2017. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 RoseTyler ***** válasza:
100%

Bétáztattam már. Én nem féltem az írásaimat, mert elég jellegzetesen az enyémek, szerintem senki nem akarná lenyúlni.

És én magam is bétáztam már másoknak, de eszembe sem jutna lenyúlni senki ötletét. A sajátjaimat sokkal jobban szeretem, nem is tudnék mit kezdeni máséval. 33N

2017. aug. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!