Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Chat plugin írása css-ben?

Chat plugin írása css-ben?

Figyelt kérdés

Elkezdtem írni egy chat plugint. Az emberek (ismerősök) listázása már elkészült statikusan. Arra viszont sehogy se tudtam rá jönni, ha rá kattintok az emberre és ugye feldob egy üzenet dobozt. Ezeket az üzenet dobozokat hogyan tudom egymás mellé lapakolni pl a chat lista mellé?


Nem vagyok annyira kezdő, megkérnék mindenkit csak akkor szóljon hozzá, ha tud segíteni. egyenlőre jquery-vel van megoldva a kérések küldése, később websocket. fragramentel még nem vagyok tisztában, de utóbbit jelen problémámban hagyjuk. Köszönöm a válaszokat.



2017. aug. 11. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
És amit eddig csináltál, azt CSS-ben programoztad? Igazán felkeltetted az érdeklődésemet, merthogy az egy leíró nyelv. Tudsz mutatni egy kódrészletet?
2017. aug. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából a layout-ot nem tudtam mivel kell megoldani de később már meg találtam a facebook oldalon az inspector. Köszi a hsz-t most már tárgytalan a kérdés.
2017. aug. 11. 23:22
 3/4 A kérdező kommentje:

Maga a üzenetváltás js és php-ban lesz megoldva. Képet mutatok hogy néz ki a layout váza, de ahéten már nem lesz időm folytatni.


[link]


A forráskódot nem szeretném megmutatni, jquery helyett natív js lett végül.

2017. aug. 11. 23:26
 4/4 A kérdező kommentje:

Itt a jó kép:


[link]

2017. aug. 12. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!