Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért önteltek sokan a gyakori...

1Roberto1 kérdése:

Miért önteltek sokan a gyakorikérdéseken?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre gyakorikérdéseken hogy nagyon sokan okoskodnak és megalázóan válaszolnak mintha a kérdező hülye lenne, már bocs de ha valaki nem foglalkozik annyit a dolgokkal mert nincs kedve, akkor minek kell lenézni azt az embert és megalázóan megválaszolni neki a kérdést? ezzel csak felsőbbrendűnek érezteted magad a másik iránt mert te okos vagy ő nem, úgy hogy próbáljátok meg észrevenni magatokat, mert szerintem nagyon láma viselkedés ez.

2017. aug. 11. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A dolog titka, a névtelenség. Szemtől szemben kevesebben lennének arrogánsak, hidd el.
2017. aug. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem valaki be fog szólni hogy juj mi bajom van, de amugy igazad van:d úgy hogy nincs is ezen gondolkozni mert neten is mindenki azt csinál amit akar
2017. aug. 11. 09:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ez nem csak itt jellemző, hanem minden hasonló oldalon, főleg ahol névtelenül lehet kommentelni.
2017. aug. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Néha azért facebookon is elég arrogánsak és indulatosak tudnak lenni az emberek, szóval lehet, nem is a névtelenség, hanem az, hogy nem szemtől szembe kell lökni a rizsát... hja, megérne egy szociológiai kutatást a téma! :)
2017. aug. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sokszor a jó válaszra is fintorognak a kérdezők, mert az nem egyezik az ő álláspontjukkal - ezek általában szubjektív kérdések, és valóban nincs rá jó válasz.

Sokszor ezerszer megkérdezett kérdéseket tesznek fel, vagy olyat, amit 1 perc alatt meglehet keresni, vagy neadjisten kicsit foglalkozni a dologgal, ês egyből nyilvánvalóvá válik.

Én azt mondom, hogy felesleges feltenni bármilyen kérdést is, mert mindent meglehet találni egy kis idő ráfordítással.

Értem én, hogy "valaki nem foglalkozik annyit a dolgokkal, mert nincs kedve", na de ha rákérdezett, akkor érdekli őt, és lehet többet megtudna, ha magától utánanézne, nem csak egy 1 mondatos választ kapna és jónapot. Persze tudom, hogy olvasni már nem menő manapság, csak messengeres üzenetet, lehet sokan még ehhez a mondatomhoz se jutnak el.

Csomó választ én is úgy írok, hogy utánanézek, és 10 perc múlva már egy szép összeszedett választ tudok írni, pedig előtte aligha foglalkoztam ilyen dolgokkal, ettől nem leszek okosabb, csak valamivel életrevalóbb a kérdezőnél.

Amúgy gyanítom, hogy olyan kérdést tettél fel, amit ha Googlebe beírtál volna, egyből megkapod a választ, és valaki kioktatott téged, és ez most nem tetszik neked, oké, szia.

2017. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
Kèrdèsedben benne van a vàlasz is. Sokan itt èlik ki azon vàgyaikat hogy arrogànsak legyenek anèlkül hogy szemèlyesen konfrontàlòdniuk keljen valakivel. Mint pl az 5-ös. De hozzà kell tennem hogy nèha kèrdezők is idegesìtően ostobàk tunak lenni.
2017. aug. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
Ja és az 5-nek. Manapság szinte mindent meg lehet talàlni a neten. Ilyen alapon felesleges lenne az egèsz "gyakorikèrdèsek"
2017. aug. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!