Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretnek itt sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretnek itt sokan a gyakorikérdéseken kamu emberként ráírni másokra? Csomó magát lánynak kiadó fiú stb stb írogat állandóan.

Figyelt kérdés

2016. jún. 2. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
xD
2016. jún. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdések felét is kamu emberek írják ki.
2016. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
mert unatkozó kisgyerekek némi meleg hajlammal
2016. jún. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Én is tapasztaltam, magukat lánynak mondó hapekok írtak.

Egyébként bieserem, néha írok ki kamu kérdést, csak, mert érdekelnek a válaszok. :D

N

2016. jún. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha pedig igazi emberként írsz rá másra, akkor meg az a baj...:)
2016. jún. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert értelmileg sérültek és a való világban senkit sem érdekelnek.
2016. jún. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennek valószìnűleg mélyen gyökerező pszichológiai defektus lehet az oka.
2016. jún. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Miért?

Mert sok az agyilag beteg,értelmi szintet tekintve gyerek,ezen az oldalon.

Mert ez örömet okoz nekik...tudod,az élet kis örömei, én ezért inkább csak szánom őket,de nem bántom :D

Ne foglalkozz velük,mást nem tudok mondani.

2016. jún. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Noblesse Oblige ***** válasza:

Bár sosem adtam ki magam fiúnak, de meglepő, hogy eme felhasználó nevem alatt mennyi nő kereset már meg, hogy "elmélyítse" velem az ismeretséget. A kedvencem talán az, amikor szó szerint "kiábrándult" belőlem a hölgy, mikor közöltem, hogy a koromat jó egy 10-essel fölé a nememet, meg teljesen rosszul tippelte meg. És lezárta a beszélgetést azzal, hogy egy ilyen hazudozó, mint én nagyon kiábrándító a nők számára. :D The Best!


Fiatalabb koromban viszont írtam ki kamu kérdések, mert szeretem az emberek heves reakcióit. Nem voltam békében saját magammal, a világgal meg pláne, így némi örömöt leltem abba, ha megosztó kérdéseket írtam ki, és az internet népe alatta gyepálta egymást.

Továbbá volt, hogy rettenetesen unatkoztam és olyan kérdést írtam ki, aminél biztos, hogy bombázni fognak a privátokkal. A trollcsali kérdéseimet élveztem a legjobban. Ezek főleg esti órákon lettek elsütve, ha biztosra akartam menni, akkor egy jó kis vérontás után lőttem fel, hogy biztos akadjon a horogra valaki. És akadt is. Aztán a privát acsarkodást sokszor sikeresen átfordítottam értelmes társalgásba. (szóval így voltak bőven beszélgető társaim) És egynémelyik trollról kiderült, hogy teljesen értelmes, ne adj Isten még intelligens is! Csak ő is itt múlatja a Szombat délutánját és szájkaratézik, mert jólesik konfrontálódni.


Érdekes emberek gyűjtőhelye a gyakori. Közel sem biztos, hogy egy szimpatikus felhasználó valóban szimpatikus. Illetve gyűlölt trollokról derül ki, hogy egész értelmesek, és lehet velük normálisan beszélni is.


De leginkább azt szeretem itt, hogy az itteni emberek is kamu ide vagy oda, ugyanolyan esendőek mint bármely más felhasználó vagy valós személy. Emberek vagyunk, hibázunk, ítélkezünk olyanok felett, akiket nem is ismerünk, keressük az utunkat és közben tanácsot adunk mások merre keressék az övékét. Nekem ez a kedvenc részem gyakoriba, hogy hiába az álca, a gyakoris (névtelen) avatar, nem tudjuk megtagadni emberi mivoltunkat.

2016. jún. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Noblesse Oblige


Kinőtted a dolgot,nem?

Nem ez a lényeg?

Van,aki 20+ évesen, vagy a 3xen túl se növi ki a trollkodást.

Szánalmas.

2016. jún. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!