Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak az unokatestvére...

Mit csináljak az unokatestvéremmel?

Figyelt kérdés

Kettő éves kisfiú és folyton megpofoz,harap,csíp és karmol szinte bárkit.Ha ölbe veszem és például megpofoz mondom neki "Buta vagy,ez fáj ....-nek" erre még egyszer megpofoz.Ez az egyik.

A másik hogy ha kérdem tőle "szeretsz?" azt mondja "igen" aztán megpuszil és a benyul a cicijimhez.Imádom nagyon a kisfiút de akkor is...az annya engedi neki ha ezt csinálja mikor ő felveszi,mama is engedi neki.

13L



2017. aug. 13. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Lennék az unokatesód! f.
2017. aug. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne kérdezgesd tőle hogy szeret e

Ne vedd az öledbe

És könyörgöm 2 éves

Nehogy már egy ilyen kis vakarcs pofozzon meg

Ne hagyd neki

Komolyan engeded hogy megpofozzon?

Már bocs de ez a te hibád

2017. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Addig verném a seggét amíg leszokna róla!

Gondolkozz! Ha már most ezt engeded neki, ha már most ilyet csinál, mi lesz késöbb?

2017. aug. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne vegyem ölbe?Rá szolók meg rácsapok a kezére.De ha csak én mondom neki hogy nem szabad azzal mit érek? az anyukája röhög rajta csak,sokszor még rám szólnak hogy ne csapjak rá a kezére.
2017. aug. 13. 12:58
 5/6 A kérdező kommentje:
Szólok*
2017. aug. 13. 12:59
 6/6 anonim válasza:

Idézet:

"Gondolkozz! Ha már most ezt engeded neki, ha már most ilyet csinál, mi lesz késöbb?"


Még egy év és lehet már a bugyidban fog matatni! Lehet én is ilyen voltam. :D Van amiről mem lehet leszokni. :D F

2017. szept. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!