Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lany, aki tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany, aki tetszik, de visszataszit, hogy regebben az unokatestveremmel volt egyutt. Szerintetek csunya dolog lenne fevenni utana komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

2017. júl. 9. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Baráti körömben volt ilyenre példa. Unokatesóddal beszéld meg, hogy őt mennyire zavarja-e, illetve áldását adja-e rátok. Ez a legtisztább.
2017. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1#

Akkor is zavarna a tudad, ha o "engedelyt adna", nem ezen mulik.

2017. júl. 9. 09:57
 3/11 A kérdező kommentje:
*tudat
2017. júl. 9. 09:58
 4/11 anonim ***** válasza:

az első barátomnak az unokatestvére udvarolt egy ideig, őt sem zavarta és engem sem, hogy jártam az unokatesójával.

végül nem lett semmi köztünk, más okok miatt.

szerintem ez annyira nem kizáró tényező, de a legjobb,ha rákérdezel az unokatesódnál,hogy nem e zavarná.

2017. júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem azon mulik, hogy ot zavarja-e. Engem zavar.
2017. júl. 9. 11:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd a csajt. nincs miről beszélni.
2017. júl. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hm hasonlo helyzetben vagyok, csak itt en vagyok a lany.

az exem meg sosem szeretett. Nem tud o semmit sem arrol,hogy nekem tetszik az unokateso. Viszont az exem mar nem egyszer mondta,hogy osszeillenek vele,hasonlok vagyunk. Az unokatesoval meg kimerult a dolog a szemezesben.

koztunk sosem lesz semmi.


Igazabol magadban kene lerendezni. Mertha az unokatesot nem zavarja,akkor nem lenne gaz igazabol.

2017. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mással is volt már együtt. Mit számít kivel? Most egyedül van s párt keres. Ha jók lennétek egymásnak, mit számít múlt? Akkori jelenben téged fog szeretni. Régebbiben úgy tervezte, akkor emberkével éli le életét.


Belső érzelmeidnek nincs értelme.

2017. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mit szamit kivel? Akkor ennyi erovel apam utan is felvehetnem a noket, van neki sok a multbol.

Nalunk ez nem szokas.

2017. júl. 9. 15:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha az unokatesódat nem zavarja, de neked ez mégis akadály, akkor nem érdekel igazán a lány. Az egy dolog, ha a családtagjaid lelki békéje elsődlegesebb, mint egy akár jó párkapcsolat lehetősége, de ha csak a szokások tartanak vissza, akkor tényleg hagyd.
2017. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!