Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Youtube-n nem kapok pénzt,...

Olivér2002 kérdése:

Youtube-n nem kapok pénzt, pedig társítottam az Adsense-t. Miért?

Figyelt kérdés
Beleolvastam a feltételekbe, ahol már láttam, hogy be van nyújtva a kérelmem, már csak 10 ezer embernek meg kell nézni a csatornámat. Van egy másik csatornám is, ahol szintén társítva van az Adsense, de ott már azt meg is tudom csinálni, hogy kijelölök egy videót és Bevételszerzés gomb. Míg az elsőnél még ezt se. A problémás csatimon azért írja, hogy 0 $-t keresek, de már rég kerestem volna pénzt, mert egyik videómat megnézték már több tízezren, a többi vidit is nézegetik.

2017. aug. 15. 23:51
 1/1 anonim ***** válasza:
A Youtube már kb halott... Sorra hagyják el az ebből élő videósok is - ezért is és azért is mert bizonyos korábban népszerű tartalmakat már nem preferál a Youtube. Ha meg is jelenik reklám akkor már minimális összegek jönnek utána.
2017. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!