Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diószegi Sámuel utca milyen...

Diószegi Sámuel utca milyen környék?

Figyelt kérdés

a válasz tudom h rossz. Alapvetően néztem arra lakásokat, de sose járkáltam a 8 ker szívében. Este mennyire hangos? Lehet aludni vagy megy a dínom-dánom? Gondolom ha csak simán végigmegyek az utcán akkor nem kötnek belém nem? Ami még zavar az iszonyat "hugyszag" (már bocsánat de az)

Viszont nem tudok melette elmenni h a lakások belül szépek és jó árban vannak de megéri?



2017. aug. 16. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül vannak jó árban ott a lakások. Aki teheti, igyekszik elmenekülni onnan, ezért olcsón is odaadja az esetlegesen jó állapotú lakását. Azonban hiába jó állapotú, ha maga az épület egy romhalmaz, az utca pedig a város egyik legrosszabb hírű utcája.

Nemcsak a Dió, hanem a környék (Orczy-tér) is tele van cigányokkal (és nem, nem a száztagú cigányzenekar tagjai élnek arra; rengeteg olyan arcot látni arrafelé, hogy instant 10 év fegyház). Nem kell részletezni, ez mivel jár, amennyiben ott kívánsz letelepedni. Amúgy az egy dolog, hogy jó áron veszel ott lakást, de ha később te is menekülnél onnan, akkor neked még olcsóbban kéne kínálnod, hogy találj egy hasonló alakot, aki bepróbálkozik azzal a környékkel.

Vannak viszonylag olcsóbb városrészek, ahol szintén ki lehet fogni jó állapotú, jó árú lakásokat. A Nyócker még mindig Nyócker, ameddig a cigányok ott tömörülnek, nem lesz jobb a környék, még ha az egész putrit ledózerolják, és új házakat építenek is.

2017. aug. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!