Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok véleményeket/tapaszta...

Tudnátok véleményeket/tapasztalatokat írni a szegedi Öthalmi Diáklakásokról?

Figyelt kérdés

Elsőévesként az Öthalmiban fogok lakni, és kíváncsi vagyok, hogy a már ott lakóknak mi a véleményük a kollégiumról. Tudom, hogy messze van a városközponttól, de ezzel már kibékültem, úgy gondolom a kollégium igényességéért cserébe megéri ennyit áldozni. :)

Elsőévesek hátrányban vannak az új és régi épületekben való elosztásnál? Illetve ha a régi épületbe kerülök egy háromágyas szobába (amivel semmi problémám nem lenne), mikortól lenne lehetőségem átjelentkezni az újabb épületbe? Tudom hogy vannak egyágyas szobák, azokba ki és mennyi eséllyel kerülhet be?

Előre is köszi a válaszokat!



2017. aug. 19. 11:17
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Én is elsőéves vagyok, és az Öthalmiban fogok lakni. Esetleg fel is vehetjük a kapcsolatot itt privátban, ha akarod. Egy kis ismerkedés a beköltözés előtt úgy gondolom nem árt. :)

(egyébként én is ugyanannyit tudok kb. mint te - semennyit :D :D)

2017. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Doctor Manhattan válasza:

Szia.


Először is: Hogy melyik épületbe kerülsz, nem függ attól, hogy elsős vagy-e, avagy sem. Nem kell megijedni egyébként a régi épülettől, igazából a bútorok régebbiek kicsit, más különbség nem nagyon van. Az egyágyas szobába kerülés kapcsán viszont el kell keserítselek, azt mesteresek, phd-sek kapják első sorban.

2017. aug. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Doctor Manhattan válasza:
Ha van még kérdésetek, nyugodtan... :)
2017. aug. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!