Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit látnátok youtube-on?

Mit látnátok youtube-on?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni videózni és ti milyen videókat néztek szívesen? Mi legyen a felhasználó nevem? 15L

2017. aug. 20. 02:11
 1/6 anonim válasza:
50%
Ez attól függ. Hány éves vagy?
2017. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy a felhasználónév. A legtöbb esetben nincs jelentőssége, a siker nem ezen múlik.

A lényeg, hogy ne tucat tartalmat gyárts. Csak az a baj, hogy az épp trendi videó típusok a nézettek és emiatt még többen gyártanak majd ilyeneket. Én a kreativitás hiányát tartom a legfőbb problémának a legtöbb ismert vloggernél.

Attól, hogy mi írunk témákat, amik érdekelnének, nem fog sokat segíteni, mert csak olyan témába érdemes belevágnod, amihez hozzá is tudsz szólni és érdekel. :) Szeretem a tutorial videókat (nem smink). 28L

2017. aug. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az elsonek mondanam hogy ott van hogy 15 vagyok..

A nevet azert kerdeztem, mert igazabol nincs otletem... Nem a nezettségre megyek, hanem ertelmesebb temakat keresek amik erdekelhetik az embereket.

2017. aug. 20. 16:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Milyen témakörben?

Ha behatárolható, akkor az elnevezésben is megjelenhet.

Vannak ezek a listás csatornák, ott pl top10 felhasználó név logikus, ha ilyen videók vannak.

2017. aug. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én javarészt DIY videókat nézek. :) Én tudok angolul, ha van szöveg benne megértem, természetesen, de akkoriban tök örültem volna igényes (tényleg igényes) DIY -ozónak, aki magyar nyelvű tartalmakat gyárt. Ugyanez a sztori az Artistoknál. Szeretek rajzolós videókat lesni, de akik igazán tetszenek, úgyszint külföldiek. Ami még érdekel az a főzés, beszéd nélküli ASMR, BJD festés, de az olyan videókat is orákig tudnám bámulni, amikben játékokat próbálnak ki. :D Ami még érdekel az anime, manga kritika. (Filmeket, könsveket nem igazán szeretem.)


De lehet amúgy téged ezek közül egyik sem érdekel... Neked kéne kitapogatni, hogy mi érdekel, miben érzed jól, és erősnek magad.


A felhasználónév legyen egyszerű, magyarnak és külföldinek is könnyen megjegyezhető, könnyen kiejthető. Próbáld kerülni a számokat.

2017. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Angyalosy Gedeon válasza:
A felhasználó névhez szerintem használj valami név generátort
2017. aug. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!