Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen videókat látnátok...

Milyen videókat látnátok szívesen egy kezdő youtube videóstól?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és szeretnék elkezdeni videózni van már néhány ötletem, de kíváncsi lennék, hogy ti mit gondoltok. Fontos, hogy én nem egy ilyen szépségápolós csatornát szeretnék, hanem inkább a gamer irányba elmenni. (tudom, fura, de hát én ilyen vagyok.:D)Meg vlogosabb videókat is csinálnék majd. Szeretnék ezeken belül az egyediségre törekedni. A lényeg az, hogy vannak ötleteim, de szívesen fogadnék még néhányat, hiszen minél színesebb egy csatorna tartalma, annál jobb! :) Előre is köszi a válaszaitokat! :D

2015. aug. 19. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Gátat lehetne építeni abból a sok " gamer , vlogos" youtubeosból... Talán akkor leszel különb mint a többi, ha kiteszed a melleidet a videókban, és kétértelmű dolgokat mondasz... De remélem nem így lesz.
2015. aug. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül minél színesebb annál jobb. Nem tudom, régebben egy srác csak 3 játékkal játszott vagy 4-el, őt szerettem, mert tudtam érvényesülni azzal, hogy 4/3mat szeretek és így a videói 75%át is tutira és néha megnézek egy olyat is amit nem szeretek. Szóval amióta mindennel játszik far cry és fifa meg ilyen játékok azóta nem követem.


Egyébként csajként több esélyed van a streamelésre mint a youtube videózással. Rakj ki egy képet, egy listát mivel akarsz játszani és egy csatorna linket :D

2015. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam, hogy ez lesz... Első válaszolónak üzenem, hogy én sem így terveztem. Különben nem úgy értettem a színeset, hogy akkor most egyszerre 26 dolog lesz, inkább úgy, hogy nem CSAK gameplay, vagy csak valami más. Pontosan tudom, hogy sok a gameplayes, vlogos csatorna, éppen ezért szeretnék egyedibb dolgokat kitalálni főleg ezeken a műfajokon belül. Azért szeretnék inkább youtubeon tevékenykedni, mert magát a videóvágást is élvezem. Különben meg az ilyen "első válaszoló féle" megjegyzések csak motiválnak, hogy igenis megmutassam, hogy egy lány nem csak azzal tud elérni valamit, ha kirakja a melleit. Gameplay-re meg azért gondoltam, mert ideje lenne egy kicsit helyrebillenteni az embereket, hogy nem csak a 8 éves kisfiúk szeretnek játszani. Reméltem, hogy kapok itt valami jó ötletet, és még továbbra is reménykedem. :) Azért köszi, hogy rám szántátok ezt a pár percet.
2015. aug. 19. 16:57
 4/7 anonim ***** válasza:
én szeretem a humort is, komoly témákat is.
2015. aug. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt a mienk: [link]
2015. aug. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Látod kérdező, itt az ellenpélda hogy milyen ne legyél. Már ilyen ötletszegény kisp*icsákból is tele a youtube akik a ruháikat mutogatják.
2015. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 14 éves lány vagyok és én is ilyesmivel szeretnék majd foglalkozni szóval szerintem egyáltalán nem ciki sőt jó ötlet
2016. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!