Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon beteg dolgot álmodtam....

Nagyon beteg dolgot álmodtam. Ezt hogy tudnám elűzni a gondolataimból?

Figyelt kérdés

Tegnap kapcsolgattam a tv-t. És találtam egy filmet amit néztem egy ideig (ha jól emlékszek Nagyfiúk 2) kb. Onnantól kezdtem nézni hogy az egyik házba beszabadult valahogy egy szarvas. Na én csak ehhez tudom kapcsolni az álmomat. Az én változatom az, hogy egy 4-5 éves szőke kislány ül az ölemben és valamit mesél. Tiszta cuki volt, úgy ölelgettem és puszilgattam az arcát mintha testvérem lett volna (nekem egy 3 éves öcsém van) Ez még semmi, a háttérben játszik SZINTÉN egy 4-5 éves kislány (ő barna hajú volt), aki SZINTÉN olyan volt mintha tesóm lett volna. Aztán később, valahogy egy őzike kergetett engem a házban. Egyszer csak valahogy kikerült az udvarra és én betudtam futni az előszobába. Beakartam csukni az ajtót, de az őzike lábát sikerült oda csuknom az ajtóhoz és ömlött belőle a vér. Az őzike megszólalt a korábban említett 4-5 éves szőke kislány hangján hogy: "Fáj a lábam engedj be légyszi. Nagyon vérzik" Na nálam már ez nagyon kiütötte a biztosítékot. Aztán valahogy bekerültem az iskolába. Pont dolgozatot írtunk az én pechhemre. (Még jó hogy ez CSAK álom volt.) Aztán mikor felnéztem a tanári asztal felé, azt láttam hogy csupa vér minden és az osztály főnököm ül a széken akinek őzike feje volt és meg szólalt a 4-5 éves szőke kislány hangján hogy: "Végeztél a dolgozattal? Még mindig fáj a lábam."

Aztán felállt a székről és megindult felém az őzike fejű tanárnő a 4-5 éves szőke hajú kislány hangjával és elkezdett fojtogatni. Na hála az égnek ennél a résznél már felkeltem. De azt hittem besírok. Egész nap ez járt a fejemben. Nem tudom elfelejteni. Mit tudnék tenni, hogy ne jelenjen meg képekben ez a ronda, cuki kislány hangú szörnyeteg? Ez volt az eddigi legbetegebb álmom. Remélem több nem lesz. Bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett. Köszönöm ha valaki végig olvassa és segít.



2017. aug. 20. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Ne nézz ilyen filmeket és különösen ne lefekvés előtt!

Amúgy meg ne problémázz rajta, mert akkor többet elő fog jönni. A dolgokat nem lehet "elűzni", az mindig rosszul sül el! Majd az agyad szépen elrendezi idővel...

2017. aug. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Vagy túl sokat ettél este vagy szimplán olyan megyen aludtál, hogy elfelejtettél levegőt venni. Akkor szoktak ilyenek lenni. Nem feltétlen van mármi jelentősége.
2017. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rengeteg rémálmom van. Én azt szoktam csinálni, hogy újra lejátszom a történetet a fejemben, de a végét átírom. Vagy onnan, ahol már elkezdett durvulni a helyzet. Például te pörgesd le odáig, hogy elmentél az iskolába, és innentől gondold tovább úgy, hogy eszedbe jutott az őzike, így haza rohantál, és kijött az orvos. Az őzike pedig rendbe jött.



Nem csak egyszer, hanem többször kell ezt elképzelni, én sokszor elhitwttem már az agyacskámmal, hogy valójában "jól végződtek" az álmaim.


Az ilyen rémalakokat pedig én képzeletben szétszoktam verni egy deszkával, amiből egy jó nagy szög áll ki. :D

2017. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Számomra ebből maga a dolgozatírás a legdurvább. Hány éves vagy?


Ne rágódj ezen, mert minél többet gondolsz rá, annál nehezebben tudod elfelejteni.

2017. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. :) 15 éves vagyok.
2017. aug. 21. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!