Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mien terhességi tünetek lehetnek?

Mien terhességi tünetek lehetnek?

Figyelt kérdés
Na szóval ezelőtt 1 hónapja le feküdtem az ex pasimmal, nem védekeztünk!!tudom hiba volt!! Szóval aszt akarom kérdezni ha valószínűleg terhes vagyok,mien tünetek lehetnek így 1 hónap elteltével??

2017. aug. 21. 18:55
 1/2 anonim válasza:

Elöször is a menstruáció késése árulkodó jel lehet bár van aki terhesen is menstruál. De ilyenkor nem olyan a vérzés mint egy menstruációnál. Álltalában sokkal kevesebb pecsételő vérzésről van ilyen esetben szó és ez kb csak 3 napig szokot csak tartani.

A melfeszülés és a hányinger valamint a hangulati ingadozások is megjelennek a hormonok miatt.


Hogy biztos eredményt tudj, vegyél egy terhességi tesztet. Jó a sima tesztcsík is nem kell kazettásnak lennie. Pár száz forintért tudsz venni a gyógyszertárakban és a drogériákban. Lehetőleg reggeli első vizeletből tesztelj. Reggel ugyanis magasabb a vizeletben a HCG vagyis a terhességi hormon szintje. Ha negatív az eredmény akkor is csinálj még egy vagy több tesztet másik nap(okon) hogy 100% ig biztos legyél az eredményben. Ugyanis ha még nagyon korai szakaszban van a terhesség akkor adhat a teszt téves negatív eredményt. Bár a te esetedben ha terhes vagy már szépen látszódna a pozitív eredmény. Téves pozitív eredmény igazából nincs. Max száradási csíkot lehet benézni második csíknak.

2017. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem a tuneteket kene figyelni, hanem kb 400ftot kiadni egy tesztre, ami majd megadja neked a valaszt. Es majd tanulj a gyerekkel helyesirast ;)
2017. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!