Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi tünetek?

Terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Mikor jelentkeznek a terhességi tünetek általában?Bizakodhatok? Még várok egy kicsit a tesztel de néha olyan fura a hasam ( van ,hogy szúr vagy kicsit görcsöl de néha kicsit olyan érzés mikor a fiam még a pocakba volt és elkezdett mozogni) a mellem is érzékény és hányingerem is van néha néha. Fiamnál a szagokra voltam nagyon érzékeny az elején.
2017. júl. 10. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha voltál már terhes, akkor tudod, hogy általában a késés az első jel, hatodik héten már lehet számítani hányingerre, rosszullétre, szédülésre, kicsit később puffadásra.
2017. júl. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a késés az egyik leggyakoribb jele de csak négy nap múlva kéne megjönnie ezért sem csinaltam tesztet. Első terhességem 7éve volt szóval nem emlékszem arra mikor is jelentek a tünetek. De az biztos hogy akkor még a teszt előtt voltam érzékeny a szagokra. Plusz én még két hónapig mestrualtam terhesség alatt.
2017. júl. 10. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem már nemmvárt előtt négy nappal volt hányingerem, főleg a parfümöktől. Folyamatosan mindjárt megjön érzésem volt. Hazamentem a munkahelyemről és csináltam tesztet. Extra halvány volt a teszt. Már 23 hónapos a kisfiam :)
2017. júl. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!