Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek?

Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
13 eves lany vagyok!Es van egy fiu akit mar kb 1 eve ismerek es fel eve mind a ketten csak egymast szeretunk szinte a kapcsolatunk tobb mint baratsag imadjuk egymast ...csak eddig azert nem jartunk mert az egyik osztalytarsam jart vele es akkor engem keszitenenek ki egyszer volt egy ilyen felre ertes..majd nem beszeltem a fiuval de nem birtuk ki egymas nelkul.Az anyukam es a noverem nem engedik meg hogy legyen baratom mert az rontana az atlagomat es ez ugybe szeretnek segitseget kerni mit kene csinalnom? Nem tudom elvesziteni ezt a fiut tulsagosan is szeretem elotte vagyok onmagam ...De nekik az a bajuk hogy nem vagyok annyira jo tanulo es hogy a fiu kicsit komolytalan nem komolytalan csak ok meg nem ismerik de en elegge ismerem nagyon szeretem

#Bk13
2017. aug. 21. 20:44
 1/1 anonim válasza:
Segíts a szüleidnek, hogy megismerhessék a srácot! A barátaidat (mégha fiú is) áthívhatod, nem? De ha nem tévedek most mész 8. osztályba. Ha nem egy cuki diákszerelmet szeretnétek, akkor megkéne beszélni, mik a terveitek a jövőre nézve... nem olyan komoly szinten, de mégsem az ország két végében kellene folytatni a tanulmányaitokat (ami mellesleg egyelőre fontosabb..)
2017. aug. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!