Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek vannak vámpírok?

Szerintetek vannak vámpírok?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom h vannak e vagy voltak e valaha vámpírok. Es lehet valahogy vampirt idezni,vagy alkotni vagy hivni vagy hogy? Ilyen van?? Annyira szeretnek vampir lenni hogyan lehetek az? Tudom ez valakinek hulyen hangzik meg gyerekes denekem nm az.

2017. aug. 22. 11:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Vagy valami könyvet a vámpírokról tudtok?
2017. aug. 22. 11:27
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem valahol léteznek. Lehet, hogy nem olyan formában, mit ahogy a könyvekben írnak a vonzó, szevedélyes vámpírpasiról, de szerintem léteznek. Seki sem tudhatja. Könyvek:

Mörk Leonóra: A vámpír vozásában (ez inkább tudományos oldalról mutatja be őket)

Ellen Screiber: Vámpírcsókok

Anne Rice: Vámpírkrónikák sorozat

Karen Chance: Cassandra Palmer sorozat

P.C. Cast és Kristin Cast: Az Éjszaka háza sorozat

Bran Stoker: Drakula

Laura Arkanian: Holdezüst vérarany

Alyson Noel: Halhatatlanok sorozat

Karen Essex: A szerelmes Drakula

Most ennyi jutott eszembe, pedig olvastam többet is. Az Alkonyatot meg gondolom, ismered.

2017. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem léteznek, nem léteztek, nem fognak létezni a valóságban. Nincs is értelme vélemény felöl érdeklődni, mert ez tény, s nem gondolom kérdése.

De ha játszásiból elfogadjuk, hogy lehetnek vámpírok, akkor mindent el kell dobni a biológiából, mert akkor semmi, de semmi nem úgy van…

2017. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az elsonek koszi az elso konyvet elfogom olvasni! A masodiknak lehet igazad van de en remenykedem h nincs igqzqd
2017. aug. 22. 12:30
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez szíved joga. Azt ugyan nem tudom, mi lenne abban jó, ha léteznének.
2017. aug. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hat jo lenne es en elhiszem hogy vannak ☺
2017. aug. 22. 20:20
 7/14 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
Nem, nincsenek. A filmekben vannak. Mint a jedyk a tündèk meg a zombik is. Attól hogy vàgysz rà vagy tetszik a tèma mèg nem tudom mi okod van rà hogy el is hidd. Nem tudod megkülönböztetni a kèpzeletet a valósàgtól ?
2017. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hat az az igazsag hogy nem.. Sokat kepzelodok,neha tul sokat is
2017. aug. 23. 20:06
 9/14 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
Na ez őszinte volt, elismerèsem. Álmodozni èn is szoktam sokat. Az sem baj ha túl èlènk a fantàziàd, csak tudd különválasztani az àlmodozàst ès a valóságot. Ha ez nem megy az bizony màr problèma.
2017. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem baj, elviseljuk. A vilag 1%-a pszichotikus. Normalis..en is az vagyok. Tuleljuk, akkor nem baj, ugye? :D szeretek elni ... meg ugy is hogy mindenki szekal es kovetnek meg az utcan is. Legalabb nem felunk mindentol. Ja es amugy en vampir vagyok es letezek. Azert nyugi nem olyan mint egy filmbeli, de vert iszom emberi vert. Oke nem hiszitek el de akkor is :P
2017. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!