Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

18/l

168 cm (pontosan nem tudom hány kg vagyok,de nem vagyok anorexiás és bálna sem..)

Barna a hajam vállamnál lejjebb ér,az alja picit göndör,de mindig vasalom szóval ez nem látszik, kék a szemem és szemüveges vagyok,de nem csúfít sőt sokak szerint jobban nézek így ki mint szemüveg nélkül😂

Nem,nem ez a 90es években divat szemüvegem van😂😂Kifejezetten a most divatos☺mégsem kellek senkinek😕Akkor most tényleg csúnya lennék?😳

Tudom nem csak a külső számít de mégis az fog meg először a másikban..



2017. aug. 22. 17:00
 1/2 IceFlame ***** válasza:
Nem a kinézettel van gond csak vannak az "utálok mindenkit" kategóriába tartozó emberek akik terjesztik ezt... vagyis hogy ő utál valakit és az ismerőse is elkezdi őt utálni. Az tök mindegy hogy néz ki milyen kövér, sovány, zömök csak utálja mert utál...
2017. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elmondásod alapján egy egészséges, egyedien dekorált tarack vagy, amit bármely zászlóalj, sőt még némely dandár is rendkívül értékelne és kívánatosnak tartana.
2017. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!