Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon mi lehet velem? Terhes...

Vajon mi lehet velem? Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A menstruációm eddig mindig rendszeresen megjött. Volt persze hogy néhány nappal előbb vagy később jött meg de nagyrészt mindig pontos volt. Idén nyáron van 1 éve hogy szexuális életet élek. Sajnos nem védekeztünk. Mindig kivette előtte. Eddig semmi baj nem volt. Múlt héten kellett volna megjönnie szerdán. De még nem jött meg a mensim. Azokban a napokban megvolt a szokásos görcs a hasamban. Ma csináltattunk tesztet. Hármat is. De mind a három pozitív lett. A furcsa az hogy semmit nem érzek ami arra utalna terhes vagyok. Tegnap fájt egy kicsit pisilés közben. Arra gondoltam fel vagyok fázva. Azt mondták nekem attól is lehetett hogy pozitív lett. Valamint Balatonban fürdéstől id vagy valami gyulladás stb. Holnap reggel megyünk el orvoshoz hogy kiderüljön mi van. Ha terhes lennék el szeretnénk vetetni. A gond csak az hogy 18 év alatti vagyok és a szüleim nem tudnak a barátomról. Ráadásul úgy tudják szűz vagyok mèg. Ezért jó lenne valahogy úgy megoldani ne tudjanak róla. Egyik ismerősöm azt mondta magán orvosnál, magán kórházban el lehet vetetni gyámügy nélkül is. Tudja valaki ez hogy lehetséges? Árban mennyit takarhat kb. Bármilyen segítség jól jönne. Köszönöm szépen előre is!!
2017. júl. 17. 20:20
 1/3 anonim válasza:
A legszörnyűbb ebben at egészben hogy a szüleidnek nem szólsz erről! Ők azok akikben megbízhatsz, segítenek neked!
2017. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elmondanám. De nagyon leszidnának. És félek ettől. Hogy őket elvesztem a hülyeségem miatt. Nem bíznának meg bennem és nem bocsátanának meg.
2017. júl. 17. 20:40
 3/3 anonim válasza:
Szia! Azóta mi lett?
2017. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!