Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy több mint...

Miért van az, hogy több mint egy éve minden este álmodok?

Figyelt kérdés
Minden este álmodok. Szó szerint. Van, hogy semmi értelme, csak írkálok folyamatosan egy lapra. Volt, hogy azt álmodtam, hogy egy krokodil üldöz (akár vicces akár nem tényleg az volt benne) és mikor felkeltem sokkal fáradtabb voltam, mintha nem is aludtam volna. De mindegyiknél így van. Egy ideig szerettem álmodni, de egyre kimerültebb vagyok tőle, olyan mintha egész este kattogna az agyam, és nem tudok megpihenni emiatt.

2017. aug. 22. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy véletlenül depressziós? Mert eléggé annak tűnsz az írásod alapján nekem.
2017. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sokak szerint az vagyok. A szüleim szerint is főképp anyám gondolja így. Folyamatosan azt mondja nekem, pszichológushoz kéne járnom. De ennek több oka is van.
2017. aug. 22. 17:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Rakd rendbe az életed. Gondolom diák vagy, szóval tanulj. De ne feledkezz meg a magánéletedről sem. Keress egy párt magadnak, barátkozz.

Az alvás nem kellene hogy lefárasszon, valami nincs rendben veled most mentálisan.

2017. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Minden este álmodik mindenki, többször is. Az, hogy ki mennyire emlékszik rá, már teljesen más dolog. Ha sima álmok, akkor semmi baj, de ha nagyon realisztikus, részletes és jól emlékszel rá, az már gondokat jelezhet.
2017. okt. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!