Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Naponta hány órát tanuljak?

Naponta hány órát tanuljak?

Figyelt kérdés
Hamarosan kezdődik a suli, amugy 14 éves vagyok naponta hány orát kéne tanulnom? (csak mert sokat kell majd tanulni főleg az első félévben) nyoladikosok ti naponta hány orát tanultok?? :)
2017. aug. 22. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem elég volt 2 óra, egyedül a matek volt az, ami nem ment, úgyhogy ott csak annyi volt nekem a lényeg, hogy a kettes meglegyen oszt szarok bele, számolgasson a Szász Marci fejben kétismeretlenes másodfokú egyenleteket.

A kémia, fizika lehet még necces, a többi tárgy viszont magolás kérdése, a törit kifejezetten imádtam, néhány rész jobb belőle mint a horrorkönyvek.

2017. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Én egy percet se tanultam egész életemben,józan paraszti ésszel kettessel átmentem mindig,felvételim 92 pontos lett így az ország legjobb gimijébe is bekerültem,idén fogok végezni,itt se tanultam egy percet se csak aludni jártam be,belső vizsgám mégis 3-4 lett mindenből

Sose izgattak a jegyeim

Szerintem te is inkább járj el bulizni,szórakozni,barátkozni

Elég időd veszi el a suli

2017. aug. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ezt most komolyan megkérdezte valaki? Hát amennyit tanulnod kell. Tegyük fel, 2 órát akarsz tanulni minden nap. Beállítasz egy időzítőt hogy 2 óra múlva csörögjön,lejár,de még hátramarad 1 tantárgy. Nem tanulod meg vagy mi?
2017. aug. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2017. aug. 23. 10:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Amég meg nem jegyzed a gúrva anyagot.
2017. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!