Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok/nők, akik a nyilvános...

Lányok/nők, akik a nyilvános WC deszkát összepiszkoljátok! Miért? Komolyan érdekel az oka. (A többi lent)

Figyelt kérdés
Én simán ráülnék a WC-deszkára, mert a comb, ami hozzáér, nem intim testrész. Megértem, ha sokan mégsem ülnek rá, nem vagyunk egyformák. De az, hogy a WC deszka fölött guggolnak, és összepiszkítják a deszkát, az kiakasztó. Így aztán az sem tud ráülni, aki amúgy rá merne ülni. Miért nem hajták fel a deszkát és guggolnak úgy fölé? Tényleg szeretném tudni, érdekel, hogy mi motiválja őket / titeket erre.

2017. aug. 23. 11:45
 1/8 anonim válasza:
100%
Erre én is kíváncsi vagyok, mert láttam már (hozzáteszem bevásárlóközpontban) 2 méter magasan lévő WC tartályt, amiről folyt a friss f0s... Na azt nem tudtam felfogni, hogy hozták össze.
2017. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert idióták. Rinyálnak, h nem akarnak a természetben pisilni. Erre összehúgyozzák az amúgy se tiszta wc-ket. Az nem undi?

27/l

2017. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy miért nem lehet mondjuk utána wc papírral letörölni a dolgot, ami rákerül?
2017. aug. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hat azert a WC papir nem megoldas. Nem lenne egyszerubb felhajtani?!

Huha, a f o s -os WC tartaly sem akarmi :(

2017. aug. 26. 20:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem hogy miért nem ülnek rá? Ok, értem hogy nem akarja hogy a ...-jével érjen hozzá de attól hogy a lába hozzáér nem lesz semmi baja senkinek. Meg amúgy egy kilincsen kb. 3-szor annyi baktérium van mint egy wc ülőkén...
2018. febr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodtam ezen, és én is oda jutottam, mint az utolsó válaszoló. Szerintem nem a wc deszkától kell félni, hanem a


wc lehúzó gombjától, csapjától, karjától, akármijétől - szerintem ettől a legjobban. Mert hozzáér előttünk még jó néhány nő a pisis / f__stos-sz__ros / menzeszes ujjaival, aztán tovább mennek,


és ugyanezzel a kézzel megfogják a kilincset, aztán kimennek, és megfogják


a csapot a mosdónál, ugyanezzel a kézzel.


Sőt, mi több: a hölgyeményünk bemegy egy másik után a wc-re, megnyomja dolga végeztével a lehúzót, lenyomja a kilincset, és míg indul a másik helyiségbe, beletüsszent a kezébe. A kezét pedig ugye az arcához érinti. De ugyanezzel a kézzel simán beletúrhat a táskájába, összefogdoshassa a benne lévő holmijait, és igazából viszi haza magával azt, amitől meg akarta védeni magát.


Én nem szoktam ezen agonizálni, nagyon ritkán járok el bárhová is, és ha ott használom is a wc-t, simán megnyomom a gombot, megnyitom a csapot, lenyomom a kilincseket, ezeken a dolgokon is tényleg csak az utóbbi pár napban gondolkodtam el.

2018. febr. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok egyedül, ez jó :) Még várom, h írjon olyan hölgy, aki körbepisili a deszkát, kíváncsi vagyok, miért teszi. Mert hát rengetegen vannak, remélem, jön valaki közülük és elmondja, miért undorító szerinte a comb, ami hozzáér a deszkához használatkor ÉS miért nem undorító a pisi, amit Ő ráfröcsköl.
2018. febr. 20. 08:38
 8/8 anonim ***** válasza:
A volt párom rendszeresen rápisilt a deszkára, mire kérdőre vontam. A válasza az volt erre, hogy azért csinálja, hogy inkább ott maradjon, az megnyugtatja. A kiskegyedben olvasta, hogy így kell, hogy abból nem lesz baja, mert az látszik, hogy milyen.
2019. márc. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!