Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Visszamondtam egy ebay rendelé...

Visszamondtam egy ebay rendelést egy német boltból, és kaptam tőlük két német nyelvű levelet, de nem értem, mit írtak. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Nem tudok németül, a Google meg értelmetlenül fordította le. Most akkor kell valamit csinálnom, hogy visszakapjam a pénzemet, vagy csak várni kell?


Az egyik levél:


"wir haben gute Nachrichten für Dich.

Wie mit unserem Kundensupport besprochen haben wir am 22.08.2017 an Dich eine Zahlung per Paypal getätigt.

Vielen Dank für Deine Mithilfe.

Für Rückfragen stehen wir Dir gern zur Verfügung.

Mit freundlichen Grüßen | Best Regards"



A másik:


"vielen Dank für Deine Nachricht.

wir konnten Deine Bestellung noch aus dem Versand ziehen und unsere Buchhaltung wird Deine Bestellung in Kürze stornieren und erstatten. Solltest Du noch eine Versandmitteilung erhalten, kannst Du diese ignorieren.

Vielen Dank für Ihre Mithilfe.

Für Rückfragen stehen wir Ihnen gern zur Verfügung.

Mit freundlichen Grüßen | Best Regards"



2017. aug. 23. 23:41
 1/2 anonim válasza:
Azt írják, hogy visszakapod a pénzed, sztornózták a rendelésedet. Már Paypallal vissza is utalták a befizetésedet.
2017. aug. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első:


Ahogy megbeszélték a Supporttal visszafizették a paypalodra a pénzt.


a második:


Még az elküldés előtt visszatudták vonni a kérést és a könyvelésük a rendelésed után rövid idővel tudja majd sztornózni és visszatéríteni a pénzt. Ha mégis kapsz a szállításról értesítést, mellőzd.

2017. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!