Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Foglalkoznának ezzel az...

Foglalkoznának ezzel az üggyel a rendőrségen?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt este felháborító dolog történt velem a Raktár Beach nevű "szórakozóhelyen". Záróra után fél perccel visszamentem volna a bárpulthoz, hogy elköszönjek egy fiútól, akivel váltottam pár szót az este folyamán.

A biztonsági őr azonnal durva stílusban reagált, káromkodott, hasonlók. Nem állítom, hogy nem ittam semennyit, de nem nyúltam hozzá egy újjal sem - melyik nő merne nekimenni egy benga állatnak? A férfi azonban átlépett egy határt: a földre taszított, és a fejemnél fogva szorított engem oda. A térdem teljesen bekékült, több helyen is vannak zúzódások. Vajon lenne értelme egy feljelentéssel a hely ellen megkeresni a rendőrséget? Általában a kis dolgokat hagyni szoktam, azonban ez erőszaknak minősül, valamint megsérültem közben, és nem akarom annyiban hagyni.


19/N



2017. aug. 25. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvos, utána a leletekkel rendőrség.
2017. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem történt akkora sebesülés, mint írtam is, horzsolásokról és foltokról van szó, fölösleges orvosnak látnia.
2017. aug. 25. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:
azért csak menjél dokihoz
2017. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, te tényleg ennyire sötét vagy? Nem azért kell orvoshoz menni, hogy megjavítson, hanem hogy a látleletet felvegye, hogy legyen valami hivatalos papír arról, hogy bántalmaztak.


Lehet, hogy a fejednek komolyabb baja is esett.

2017. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jelentsd fel csendháboritásért azt a mocskos féreg bandát
2020. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!