Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » U. S. Army-hoz jelentkezés?

U. S. Army-hoz jelentkezés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy lehet-e Magyarországról jelentkezni a U.S.Army alkalmazottjának, afféle internetes munkára, illetve hol és hogyan tudom ezt megtenni, hogy komolyan is vegyenek. Nagyon érdekelne a dolog! A "vicces" kommenteket kéretik mellőzni! Köszönöm a segíteségeteket!



2017. aug. 26. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
És mégis milyen internetes munkára gondoltál?
2017. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem létezik a hadseregnél "internetes munka", főleg nem egy random külföldi ember által végezve a saját országában. Vagy mit gondolsz majd e-mailben kapsz parancsokat? Röhej.

Bármilyen hatósághoz/szervhez akarsz is tartozni, alapvető kritériumai: állampolgárság, fizikai és mentális alkalmasság, megfelelő végzettség, esetleg még tapasztalat is, a személyes megjelenés és sikeres felvételi vizsga még szóba sem jött.


Te egyiket sem tudod vagy akarod felmutatni, de elvárod hogy ne nézzenek hülyének emiatt.

2017. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elég sok csalót találtam,a kik visszaélnek ennek a szervezetnek a nevével. Ebben szeretnék nekik segíteni és a kutatásban részt venni, hiszen ez bűncselekmény, nem csak a valós katonájuk, de a hatóság ellen is.
2017. aug. 27. 12:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy...?
2017. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bejelented a megfelelő űrlapon ha ilyesmivel találkozol. Értelmesen leírtam hogy miért nem leszel egy tök idegen országból egy másik ország testületénél szolgáló tiszt mindenféle alap nélkül, ezt ha húsz profilról pontozod sem lesz igazabb és hasznosabb. Elég gyerekes bosszú.
2017. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem bosszúnak szántam, csak sajnálom ezeket a katonákat, hogy ezt teszik velük, és eszembe jutott ez a megoldás. Bocs, hogy élek! Mellesleg elég felnőtt vagyok már ahhoz, hogy el tudjam dönteni mi jó és mi nem! Jó pár éve kinőttem már a gyerekkorból. Egyébként csak egy felmerülő problémára próbáltam megoldást találni, de te csak a feszkót gerjeszted, és nézel le embereket, akik segíteni akarnak másoknak. Nem mellesleg elég felületesen olvastad el a kérdést, én csak értelmes válaszokat vártam, nem pedig az ilyen "menjélmárvalahováahülyeségeiddel" lecs.szést akartam hallani, ezt hidd el, hozzám közelebb állóktól is megkaphatom. Köszi!
2017. aug. 28. 10:08
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy a bejelentések is megtörténtek, de nem megyek vele sokra, ha nem foglalkozik vele az oldalak üzemeltetője. Egyetlen katona fotóival "csak" 86 kamuprofilt találtam. Na ezért szeretnék tenni érte.
2017. aug. 28. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!