Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Továbbtanulás Angliában - mi...

Továbbtanulás Angliában - mi alapján dönt az egyetem a felvételemről?

Figyelt kérdés
Az egyetemek ajánlatai ugye a conditional offer (ez alapján teljesítenem kell az elvárt követelményeket) unconditional offer, ha felvételt nyertem és az unsuccessful ha elutasítanak. Mivel az érettségim csak júniusban lesz meg, csak conditional-t kaphatok, ezek szerint minden a personal statementen és a nyelvvizsgán múlik? Vagy inkább csak az eddigi jegyeimen?

2017. aug. 28. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyenlőre conditionalt adnak amit követelményekhez kötnek majd ha élére ezeket akkor unconditionallá válik. Jelentkezz többre különböző szinteken egy erősre, közepesre és gyengébbre is. Én itt tanultam egyetem előtt is és én kaptam jósolt jegyeket amiket be kellett írnom, de mivel ha jól tudom Magyarországon nincs ilyen ezért kezdetben tényleg a personal statement a lényeg, de szerintem te mindeggyiktől conditionalt fogsz kapni és majd az érettségidtől fog függni.
2017. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!