Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kettes év végi matek jegy?

Kettes év végi matek jegy?

Figyelt kérdés
Bármennyire is igyekeztem, tanultam, szenvedtem sajnos 2-es leszek matekból. Tudom, hogy ez már beleszámít a továbbtanulásba és ez nagyon elszomorít, mennyivel csökken az esélyem, hogy egy gazdasági egyetemre felvegyenek? Őket mennyire érdekli a matekom? És most akkor hány pontot veszítek kapásból ezzel a rossz jeggyel?

2017. jún. 7. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még be lehet jutni egyetemre, csak nem fogsz megmaradni, mert az egyetemi matek sokkal sokkal keményebb, mint a középiskolai.
2017. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

gazdasági kettes matekkal?

gondold azt át még egyszer

2017. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kettes tudású, ez idén alakult így sajnos, egyéb okok miatt. Ezért gondolkozom a gazdasági sulin.
2017. jún. 7. 22:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam vele, hogy gazdasági egyetemre jelentkeztem úgy, hogy kettes lett a matekom. Szerencsére nem vettek fel, mert nem az én világom lett volna. Erre utólag jöttem rá. Tavaly kezdtem a jogot. :)

Amúgy ismerősöm sem túl penge matekból, mégis kereskedelem és marketingre ment, bár azóta nem tudom, hogy boldogul.

2017. jún. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én két éve pont úgy voltam, mint te kérdező. Matekból általában kettes-hármas voltam, de ennek ellenére fel vettek gazdaságira. Az első félév után át is mentem másik szakra, pont a matek miatt. Sajnos az alap matektudásomból (ami elég volt az előbb említett átlaghoz) szinte semmit sem tudtam ott felhasználni, egy-két feladatot tudtam csak megoldani :( (Egyébként kérdeztem a bent maradt volt osztálytársamat is, a harmadik félév elején már csak olyanok voltak bent, akik középiskolában 0 tanulással tudtak hozni egy négyes szintet - azt azért hozzá kell tenni, hogy ment a szívatás ezerrel sajnos.)
2017. jún. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!