Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor lesz újra az 'új'?

Mikor lesz újra az 'új'?

Figyelt kérdés

Na szóval pár napja a Play Store-ból nemtudok semmit sem letölteni mert valami olyasmit ír ki hogy 'az alkalmazást nem sikerült telepíteni a kijelölt telepítési helyre'

Beadott egy linket a Store amire rámentem és írt számos megoldást (gyorsítótár ürítés, idő & dátum f#szság stb.)

Egyik sem vált be aztán volt ott egy olyan hogy 'frissítések eltávolítása' na megcsináltam visszaált a régi play store..borzalmas,utálom nem mellesleg így sem tölt le semmit..mégrosszabb..

Mikor fog újra frissülni a play store? Mikor lesz 'újra az új'?😭😭😭😭



2017. aug. 31. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A telefonodon nincs elég hely, nem a PlayStore a gond.
2017. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Uhh ezt kihagytam:)

Az oldal is irta hogy ellenorizzem a tarhelyet az van eleg.

2017. aug. 31. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem azt kell nézned, hogy pl. van 20 Mb szabadon és te leakarsz tölteni egy 15 Mb programot. Azt a letöltés után még ki is akarná tömöríteni, tehát több hely kell neki, valószínű ezért nem engedi.
2017. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De basszus:D nem az a kerdes h miert nem tudom letolteni hanem hogy mennyi idot kell varjak h a play aruhaz ujra frissuljon mert a regi valami borzalom
2017. aug. 31. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!