Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanatok nekem olyan idezete...

Mondanatok nekem olyan idezeteket ami rossza aparol, rossz gyermek korol felelemrol szol?

Figyelt kérdés
En is mar nezegetem de jol meg akarom fontolni mivel tattot szeretnek. Es ugye ilyen idezetet. Amit en ateltem es nyilvan mindent igy nem fogok ide leirni h mi is tortent velem. De a lenyeg hogy rossz gyerekorom volt apum miatt. Es ezt megszeretnem orokiteni magamon. Es jo lenne ha minnel tobb ilyen idezetet vegig olvashatnak.

2017. szept. 1. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"Apám egy köcsög. Még írni sem tanított meg."
2017. szept. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gondold át ezt a témát!!!
2017. szept. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Számomra egy dolog derül csak ki. Rendkívül alacsony az intelligenciaszinted, s iskolázatlan vagy. Semmi más.

De hogy mit is kérdezel, mit szeretnél megtudni tőlünk, mit akarsz tenni magaddal, csak nagy nehezen lehet megérteni.

Teljesen mindegy, mit varratsz magadra, elolvasni úgysem tudod.

2017. szept. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ylyria válasza:

A helyedben én sem tenném, pedig hasonló helyzetben vagyok. De tessék:

Újjabb lecsúszott "atya" olcsó kifogásokkal. Túlélem. Már megszoktam.


Nem ezt akartam... Nem ilyen világot képzeltem magamnak.. Én csak szerettem volna valakit akire felnézhetek, valakit akire igenis büszke lehetek..


Csak egy percig figyelj rám, csak most az egyszer tegyél úgy mintha érdekelne amit mondok...kérlek.!!

2017. szept. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze, jol atgondolom mert ez orok. Es meg most sem fogom egybol magamra tetovaltatni meg gondolkozok rajta. Megbeszelem edesanyamal.
2017. szept. 2. 12:01
 6/6 A kérdező kommentje:
3.valaszolo. Mert is lenne keves?! Mert ne tudnam elolvadni? Mert meg szeretnem orokiteni magamon mi is volt a multam? Amit ateltem? Ami hozzam tartozik..nem masnikat fogok tetovaltatni magamra..hanem ami csak en vagyok..ami fontos nekem..es velem tortent..
2017. szept. 2. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!