Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hangulatingadozásom van, mit...

Hangulatingadozásom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra a kérdésre szeretnék választ kapni, hogy mit lehet tenni, hogy ne legyen mindig hangulatingadozásom. Vázolom a helyzetem. Ugye most nyári szünetben elég sokszor volt jó hangulatom. Önmagam voltam és nagyon jól éreztem magam és ha valaki beszólt azt se érdekelt, nagyon jól lepergett rólam minden de tényleg. Most pedig iskola van, keződik a minden napos szekálás. Ezt úgy értsétek, hogy minden nap beszól valaki valamit. Megjegyzést tesznek a külsőmre és kinevetnek de ott a társaságomban én pedig nem tudok mit tenni ezért nevetek és játszom tovább a hülyét. Megpróbálom magam jól érezni a társaságukban. De itthon meg utána elő jön a rossz kedvem. Ideges leszek és sírhatnékom lesz, reggelente pedig rosszul léttel kelek mindig. Nos szeretném megtartani azt a lelki eggyensúlyomat ami nyáron volt. Remélem érthetően írtam le a problémámat. Várom az értelmes válaszokat!

2017. szept. 2. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha mindenhez jó képet vágsz akkor az egészségednek ártasz.

Én azt tudom tanácsolni hogy olvass be nekik, mit kell egy csapat marhával civakodni, lerendezed őket és kész. Vagy magasról... Ez is megoldás.

Jusson eszedbe hogy: Ezek itt fontosak? Van értelme annak amit mondanak? Lesznek ezek értelmesebbek?➡ A válasz: NEM.

Szerintem ennyi. Akik meg veled nevetnek, na azok a fontosak.

2017. szept. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez miatt én is szenvedtem .. Attól féltem, hogyha visszaszólok, akkor mégjobban megutálnak.. Dehát már úgyis beszólogatnak, nem? Ennél rosszabb helyzet csak a testi bántalmazás lenne, az meg elég valószínütlen hogy be fog következni.


(nekem így rombolták porrá az önbizalmam olyan 3 év alatt, de képzeld, volt hogy leszólítottak, és több ember is mondta hogy szerinte tök szép vagyok. Mondjuk még mindig nehezemre esik elhinni, hogy nem vagyok ronda :'D )

Nekik is van gyengepontjuk, próbálj ugyanolyan kaliberűen beszólni. Ha a személy épp mondjk ki**szott gyönyörű, szóval nem mondhatod neki, hogy ronda, mert tudja magáról, hogy nem az, tehetsz megjegyzést a bőrszínére, akármire, vagy egyszerűen leütheted a magas labdát. PL Nekem egyszer mondta "baráti körömből" egy csaj, hogy akkora egy szar vagyok.. én meg mondtam neki(mivel kicsit barnásabb volt a bőrszíneszíne) hogy az ő sokkal jobban hasonlítana egy adag szarra, mint én, szóval máskor találjon kiva almi ötletesebbet :) . (akkor mellesleg látszott rajta , hogy sikerült felbasznom az agyát xD) Hány éves vagy ?

2017. szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
16 vagyok. Monjduk akik nekem szólogatnak be nem épp valami szépek. De ha beszólok nekik akkor jön a veszekedés amit próbálok velük elkerülni.Ezér van az ha piszkálnak a külsőm végett pl hogy húú de rusnya vagyok akkor azt mondom, hogy tudom és ezzel le is zárom a témát.
2017. szept. 3. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!