Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitől van ennyire durva...

Mitől van ennyire durva hangulatingadozásom? 17 / L

Figyelt kérdés

a szakaszok (össze vissza váltakoznak, nincs összefüggés):


- Istenb****ta jókedv, erős eufória, vörös arc, majd kiszakad a szivem, remegek, beszélek össze vissza, üvölteni tudnék örömömben.


- Rettenetes harag. Magamba harapok úgy hogy vérzik, a falat verem, sírok dühömben, járkálok fel alá, ha ettem néha öklendezek vagy feljön a gyomorsavam, nem tudok aludni.


- Csak nézek ki a fejemből, tök üresen, nem akarok semmire gondolj, néha előjönnek könnyek de visszafogom őket. Nem nagyon reagálok arra ha szólnak hozzám, nem akarok rá figyelni, néha észre sem veszem. Többnyire rohadtul megrémülök mikor magamhoz térek.


- Közöny. Olyan "normális" semmilyen tekintet, nem öröm, nem harag, nem szomorúság csak semmi nem érdekel.


Azt leszámítva hogy utoljára nyolcadikban volt lehetőségem párkapcsolatra de akkor se kellettem semmi komolyabb bajom. A többséget erre tudnám visszavezetni.



2017. febr. 15. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
tini vagy..kész
2017. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Mániás depresszió?
2017. febr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
A kamaszkor sajnos ezzel jár, velem is ugyanez volt. Mondjuk én elég érzékeny voltam, szerintem ez is befolyásolja a hangulatváltozásokat.
2017. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. A mániás depresszióról van esetleg saját tapasztalat? Hiába olvasok utána oldalakon ha csak homokszáraz fogalmak vannak leírva róla.
2017. febr. 15. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kedves Kérdező!


Ha ezek felváltva tapasztalhatóak és mondjuk a közöny vagy jókedv jellemző rád többségben, akkor nincs semmi baj, a többi betudható a lázadó korszaknak. Amennyiben azonban gyakran vagy haragos vagy letört próbáld megfogalmazni mi lehet az oka, háttere, esetleg avass be 1-2 barátot vagy írd ki magadból. Mihamarabbi jobbulást!

2017. febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bipoláris vagy.
2017. febr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neked egy jó nagy szerelmeskedés kellene, ahol lelkileg, testileg kielégülsz.
2017. febr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!